f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Канал «Україна» покаже 4-серійну мелодраму «Дитина на мільйон»

08.09.2017

9 вересня 2017 року, о 16:45 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійного мелодраматичного фільму Тараса Дудара «Дитина на мільйон», інформує «Детектор медіа».

За сюжетом стрічки, художник-оформлювач Настя мріє всиновити з дитбудинку семирічного Єгора. Але комісії з усиновлення не подобається, що дівчина самотня: чоловік покинув її, коли виявилося, що в Насті майже немає шансів завагітніти. У дитячому будинку Насті дозволяють узяти маленького Єгора додому на одну ніч.

Однак Єгор – не проста дитина: два роки тому хлопчик пережив психологічну травму і перестав говорити. Коли Настя повертає Єгора до дитбудинку, з’ясовується, що за хлопчиком стежать охоронці однієї з в'язниць – Толік і Свистун. Виявляється, маленький Єгор знає, де захований мільйон доларів.

У фільмі знімалися Анастасія Паніна, Андрій Ісаєнко, Сергій Сипливий, Влад Нікітюк, Сергій Боряк, Валентин Томусяк, Ігор Тихомиров, Владислав Мамчур, Максим Донець та інші актори.

«"Дитина на мільйон" – один із прикладів того, наскільки якісним може бути українське кіно, – коментує головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва телеканалу «Україна» Наталія Стрибук. – У створенні «Дитини» брали участь талановиті люди: сценаристи Дмитро Піхур і Юрій Рябченко придумали дуже яскравих персонажів, яких відправили в подорож за тим самим мільйоном, а режисер Тарас Дудар блискуче втілив все це на екрані».

Режисер стрічки – Тарас Дудар. Оператор – Олексій Назарук.

Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалась компанія Mamas Film Production.

Зйомки проходили в Києві та Київській області цієї весни та літа.

«Детектор медіа», 6 вересня 2017 року