f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Відкрилася синематека документального кіно Artdoc.Media

08.09.2017

1 вересня 2017 року розпочала роботу синематека документального кіно російською мовою Artdoc.Media, в якій доступна інформація про понад 1000 фільмів з усього світу, інформує «Детектор медіа».

Синематека відкрилася за адресою artdoc.media.

Шанувальники документального кіно отримали доступ до пошуку фільмів та інформації про них з можливістю перегляду трейлерів. Найближчим часом буде запущено систему фільтрів, яка допомагатиме в пошуку конкретного фільму, а кількість фільмів буде доведено до 5000.

Упродовж року планується відкрити доступ до перегляду більшості фільмів на платній або ж на безкоштовній основі.

«І найголовніше – вже з 1 вересня ми відкриваємо свій віртуальний, але цілком реальний кінозал. У нашому залі ми будемо показувати найбільш запитане, на наш погляд, документальне кіно, – йдеться в анонсі відкриття синематеки. – Кожен новий фільм демонструватиметься в середньому протягом двох тижнів по п'ять сеансів на день. З ранку до ночі. І кожен глядач, який купив квиток на наш сеанс, отримає доступ до нашого щоденного дискусійного клубу, в якому о 21:00 за московським часом фільми обговорюватимуться з його авторами, героями і експертами».

«Детектор медіа», 1 вересня 2017 року