f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Завершились зйомки другого сезону серіалу «Вікно життя»

07.09.2017

Завершилися зйомки другого сезону серіалу «Вікно життя» – спільного проекту кіностудії Film.ua і телеканалу «Україна», інформує «Детектор медіа».

Прем'єра мелодраматичного серіалу «Вікно життя2» про проблему покинутих немовлят запланована на телеканалі наприкінці вересня 2017 року.

Робота над другим сезоном почалася практично одразу після показу на каналі «Україна» першого сезону серіалу «Вікно життя», який отримав високі показники телеперегляду.

Кожен епізод серіалу – історія про порятунок новонародженого малюка, підкинутого в так зване «Вікно життя» – спеціальний бокс, обладнаний в перинатальному центрі для тих, хто анонімно хоче позбутися немовляти.

Герої серіалу – лікарі та медперсонал перинатального центру, які дають підкидьку «путівку в життя», лікують його, перші оточують теплом і турботою, а також – нові батьки, які прийшли до усвідомленого рішення стати для чужої дитини батьком або матір'ю. При цьому центральним персонажем все-таки залишається малюк, навколо якого і розвиваються події.

Головну героїню серіалу – лікарку Віру Соколову – грає Катерина Решетнікова. У другому сезоні в житті її персонажа відбулися важливі зміни: вона – сімейна людина, її чоловіком став уже колишній співробітник МНС, роль якого виконує Костянтин Самоуков. Тож у Віри Соколової гостріше постало питання вибору між роботою і особистими відносинами.

«У мене були певні побоювання – був страх, що другий сезон може вийти гірше. Так часто трапляється в кіно: продовження поступається першим проектам. Але зараз всі сумніви пішли: мені сподобалося, що моя героїня в другій частині показує себе з різних боків – не тільки лікарня, а й особисте життя. Як народження дитини змінює її характер. Як змінюються характери чоловіка, сина... Тобто вона не тільки лікар, а й жінка. І немає цього згладжування – народила, вийшла на роботу – мовляв, все легко і красиво. Ні, все показується досить жорстко, як і є в житті», – розповіла виконавиця головної жіночої ролі Катерина Решетнікова.

«Детектор медіа», 4 вересня 2017 року