f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Міносвіти рекомендує використовувати анімаційні фільми у навчальному процесі

03.09.2017

Міністерство освіти і науки України рекомендувало використовувати анімаційні фільми для організації бесід та дискусій на інтегрованих уроках у початковій школі.

Про таке йдеться у Методичних рекомендаціях з викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році, підготовлених спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.

У методичних рекомендаціях вказано, що це можуть бути анімаційні фільми виробництва телеканалу «ПлюсПлюс».

Вперше у школах анімаційні фільми телеканалу «ПлюсПлюс» з’явилися у 2015 році. Тоді Міністерство освіти і науки України запропонувало використати анімаційні фільми про знакові досягнення українців «Це наше і це твоє», створені телеканалом, в рамках Першого уроку для школярів початкових класів на тему «Чим може пишатись українець?»

У 2016 році школярі також розпочинали навчальний рік з анімаційними фільмами, виробленими телеканалом – за історіями самих учнів. Так само було і у 2017 році.

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ