f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Завершились зйомки містичного трилеру «Морена»

01.09.2017

Завершився знімальний період містичного трилеру Сергія Альошечкіна «Морена», виробництво якого тривало майже два місяці.

Продюсер фільму – Геннадій Богук. Виробництво – Ganzafilm Production.

«Морена» – це містична історія кохання на тлі Карпат, у якій герої боротимуться з потойбічною силою.

Найскладнішим під час роботи над «Мореною» була велика кількість трюків, адже у фільмі герої наділені магічною силою.

«Зйомки тривали майже два місяці. Здебільшого ми знімали у Карпатах, тому часом нам дошкуляла мінлива погода, через що доводилось працювати понаднормово. Основні локації зйомок були у Івано-Фраківській та Чернівецькій області: Микуличині, Вижниці, Іспасі. Фінальний етап припав на кінець серпня і проходив у Київській області, а також у павільйоні у Києві, де побудували одну із основних декорацій фільму – горище», – поділився продюсер фільму Геннадій Богук.

Усі виконавці головних ролей – Ірина Громадська, Таїсія Щурук та Ілля Валянський – дебютанти на великому екрані. Частину трюків актори виконували самі, зокрема, однією із непростих сцен було падіння з підвісного мосту посеред ночі у холодну річку.

«Сцену зняли з одного дубля. Найважче було налаштуватись на неї психологічно, проте, коли настала мить стрибка із мосту, я вже позбулась страху», – розповідає виконавиця ролі відьми Морени Ірина Громадська. Окрім виконання трюкових сцен, Ірині доводилось часом і по 20 годин поспіль перебувати у силіконовому гримі, який із розвитком сюжету ставав складнішим.

Таїсії Щурук довелось навчитися битися, стріляти та літати, а Ілля Валянський змушений був виживати в екстремальних умовах: протистояти вогню, воді та навіть нечистій силі.

«Морена» є одним з переможців Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно.

На екрани стрічка має вийти у першому півріччі 2018 року.

Офіційна інформація

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН