f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

4 вересня – прес-конференція щодо роботи українського стенду в рамках МКФ у Торонто

31.08.2017

4 вересня 2017 року, о 10:00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться прес-конференція, присвячена оголошенню програми роботи першого національного українського стенду на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто (6–17 вересня 2017 року).

У рамках роботи стенду, буде розпочато міжнародну промо-кампанію українського кандидата на премію «Оскар» в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» – фільму Валентина Васяновича «Рівень чорного»: показ стрічки запланований в індустріальній секції Міжнародного кінофестивалю в Торонто, який вважається стартовим майданчиком «Оскарівського сезону». Також, однією з головних подій в рамках роботи стенду стане презентація Discover Ukraine про можливості та переваги кіновиробництва в Україні та систему рібейтів для іноземних продюсерів.

На прес-конференції буде оголошено детальну програму промоції української кіногалузі на стенді у Торонто, а також програму Днів українського кіно в Торонто, які відбудуться 8, 9 і 10 вересня 2017 року.

Спікери прес-конференції:

  • Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно,
  • Анатолій Соловей, начальник управління публічної дипломатії МЗС України,
  • Вікторія Ярмощук, виконавчий директор Української Кіноасоціації та директорка Media Resourses Management
  • Валентин Васянович, режисер фільму «Рівень чорного», висунутого Україною на номінацію премії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Український стенд на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто буде представлено в рамках TIFF Industry Сentre з 7 по 17 вересня 2017.

Стенд, який вже традиційно працюватиме під закликом Ukraine is Your Destination, організовано Державним агентством України з питань кіно спільно з Посольством України в Канаді, за підтримки Українського Національного Об'єднання в Торонто та представників української кіноіндустрії.

Для того, щоб зареєструватись на прес-конференцію, будь-ласка заповніть форму за посиланням>>>.

Додаткова інформація та матеріали: Олександра Кравченко, oleksandra.kravchenko.pr@gmail.com.

Адреса Українського кризового медіа центру: вул. Хрещатик, 2.

Офіційна інформація

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН