f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Герої документальної стрічки Семена Мозгового «Сіль from Bonneville» встановили рекорд

22.08.2017

Герої документальної стрічки Семена Мозгового «Сіль from Bonneville» встановили рекорд швидкості на міжнародних змаганнях швидкості «Bonneville Speed Week» у США, інформує Державне агентство України з питань кіно.

Назар Лаврушко та Максим Сагдієв, розігнавши свій мотоцикл до 145 км/год., стали світовими рекордсменами у категорії MPS-VG 350 на модифікованому мотоциклі «ІЖ–49» 1951 року випуску. Його вони зібрали та удосконалили своїми руками в невеличкому гаражі на київській Борщагівці.

Історію хлопців можна буде побачити у повнометражному документальному фільмі «Сіль from Bonneville» режисера Семена Мозгового, якй став одним із переможців 10-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно.

Над фільмом працюють дві українські продакшн-студії – «Мейнстрім Пікчерз» та «Атлант Медіа Груп». Продюсерами фільму є Антон Хільман, Тарас Босак, Артем Колюбаєв та Максим Лещенко.

В українському прокаті фільм має з’явитися на початку 2018 року.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.