f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно представили фільм Валерії Сочивець «Гойдалки»

22.08.2017

Державне агентство України з питань кіно переглянуло короткометражний художній фільм «Гойдалки» Валерії Сочивець, виробництво якого було завершене.

Проект побутової драми «Гойдалки» став одним із переможців 8-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно, отримавши 100% державного фінансування розміром 927 тис. 609 грн.

Виробництво фільму здійснила студія «ВІАТЕЛ», продюсерами є Галина Криворчук та Ельміра Асадова.

Режисер і автор сценарію – Валерія Сочивець. Оператор-постановник – Олексій Тригуб, художник-постановник – Маргарита Кулик, звукорежиссер – Сергій Авдєєв, режисер монтажу – Філіп Сотниченко.

За сюжетом, хлопчик Богдан увесь свій вільний час грає в комп’ютерні ігри. Одного разу він нарешті виходить погратися у двір зі своєю подругою, та з нею стається біда, у якій, можливо, є його вина. Для порятунку дівчинки потрібні великі гроші…

У головних ролях фільму знялася справжня сім’я. Зйомки проходили в Києві.

Прем’єра картини відбудеться наприкінці 2017 року на одному із міжнародних кінофестивалів.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.