f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Канал «Україна» повідомляє про старт нового сезону «Жіночого лікаря»

22.08.2017

4 вересня 2017 року, о 18:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра третього сезону мелодраматичного серіалу «Жіночий лікар» виробництва компанії Film.ua, інформує «Детектор медіа».

Зйомки третього сезону серіалу почалися взимку 2016 і тривали до червня 2017 року. Виробництвом картини займалася кінокомпанія Film.ua. Всі сцени серіалу знімалися в Києві.

Для зйомок третього сезону на кіностудії Film.ua спорудили клініку з більш ніж 70 різними локаціями. У знімальному павільйоні розташувалися сучасні операційні, лабораторії, оглядові, палати, кабінети і квартири серіальних героїв.

До команди режисерів-постановників Антона Гойди і Олександра Пархоменко, які працювали над першими двома сезонами, приєдналися Олександр Онуфрієв і Андрій Колеcнік.

У нових 40 епізодах на екрани повернеться доктор Роман Широков. «Моє повернення – це спроба виправити деякі помилки, які мій герой зробив в першому сезоні, – прокоментував виконавець ролі Романа Широкова актор Ілля Носков. – Безумовно, в житті Широкова з'являться нові обставини, але він залишиться таким же упертим і цілеспрямованим, людиною з величезним бажанням допомогти і творити чудеса».

Дія серіалу розгортається в інноваційній клініці, яку заснував колишній тесть доктора Широкова, професор Юрій Клімов.

«Моєму герою притаманні всі ті якості, які є у кожної живої людини – він теж складається з пороків і добрих справ. Клімов вміє згладжувати всі гострі кути між працівниками клініки, створювати доброзичливу атмосферу, спрямовану на допомогу пацієнтам, – характеризує свого героя актор Валерій Зайцев. – Однак головною для нього є турбота про дочку. І ось тут в ньому проявляються почуття «порочності»: він буквально підпорядковує собі Широкова, який йде до відкриття вірусу, здатного врятувати Ніну і дати їй можливість відчути себе повноцінною жінкою».

«Детектор медіа», 21 серпня 2017 року