f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Реальна містика» на каналі «Україна» виходитиме українською

20.08.2017

У п'ятому сезоні скріптед-реаліті «Реальна містика» ведучі та експерти проекту розмовлятимуть українською мовою, інформує «Детектор медіа».

«У нових серіях ми розмовляємо рідною мовою. Перш за все, це стосується ведучих та експертів. Епізодичні персонажі будуть говорити розмовною мовою, яка зрозуміла нашому глядачеві. Оскільки в кожному регіоні України говір звучить по-різному, ми вирішили зробити нашу серіальну мову наближеною до народу: в «Реальній містиці» буде мова, якою розмовляють наші глядачі. Ми хочемо бути для них зрозумілими та близькими», – розповіла продюсер проекту Анна Попова.

За її словами, сценарій п'ятого сезону «Реальної містики» від початку створювали українською мовою, залучаючи до роботи професійних літредакторів.

Ведучий проекту Андрій Дебрін зазначив, що колеги з майданчику задоволені такими змінами: «Наша команда рада поверненню до української мови. Але найголовніше, що проект залишається високопрофесійним і цікавим глядачеві. А свою рідну мову треба просто знати».

«Детектор медіа», 18 серпня 2017 року

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»