f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Клітку для папуги, що говорить» покажуть на МКФ у Монреалі

18.08.2017

Український короткометражний фільм режисера Ірини Асонової «Клітка для папуги, що говорить» було відібрано до офіційної програми 41-го Всесвітнього кінофестивалю у Монреалі, Канада (Montreal World Film Festival).

Фестиваль є одним з найстаріших кінофестивалів і єдиним в Північній Америці фестивалем із конкурсною програмою, акредитованим FIAPF (фестиваль класу «А»).

Психологічна драма «Клітка для папуги, що говорить» – це історія про молодого хлопця, який нещодавно прийшов з війни, але посттравматичний синдром не дає йому повернутися до нормального життя.

Режисер стрічки – Ірина Асонова, автор сценарію – Марина Журавська. Оператором виступив Костянтин Воробйов, художник-постановник – Євген Пітенін.

У ролях: Олег Щербина, Аліса Гур’єва, Вікторія Москаленко та Софія Прийма.

Стрічку створено компанією Constant Production в партнерстві з Fresh Production Group.

Державним агентством України з питань кіно фільму надано статус «національного».

Світовими продажами картини займається французька дистриб'юторська компанія Premium Films. Компанія є фахівцем в галузі міжнародної купівлі-продажу короткометражних фільмів і володіє правами більш ніж на 800 стрічок, серед яких є лауреати премії «Оскар» Американської кіноакадемії та «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю.

Цього року Всесвітній кінофестиваль у Монреалі проходитиме з  24 серпня по 4 вересня.

Офіційна інформація

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ