f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Кіностудія Film.ua та телеканал СТБ розпочали зйомки серіалу «Наречений»

17.08.2017

У Києві стартували зйомки 4-серійної комедійної мелодрами «Наречений» спільного виробництва компанії Film.ua та телеканалу СТБ, інформує «Детектор медіа».

Прем'єра «Нареченого» відбудеться в ефірі телеканалу СТБ у 2017 році.

«Починається наша історія з того, що мама головного героя, втомившись від того, що її дорослий син – затятий холостяк, вирішує його терміново одружити. Тому в серіалі є і конфлікт поколінь, і порушується складне питання – чому, коли між молодими людьми є кохання, вони не хочуть одружуватися, чому не поспішають створювати сім'ю. Ми намагаємося про це поговорити весело, але все-таки одночасно і серйозно», – розповідає режисер серіалу Володимир Мельниченко.

Павло Соловйов – великий любитель жінок. Одружений не був, але з жінками спілкується активно, іноді – з кількома одразу. Але одного ранку все змінилося...

«Моя героїня досконало володіє корейською мовою, – розповіла про свій новий досвід виконавиця головної жіночої ролі Катерина Варченко. – Для зйомок я заучую потрібні фрази за сценарієм, звертаючи велику увагу на правильну вимову, щоб перед жителями Кореї не було соромно, якщо вони раптом почують».

«Мораль фільму в тому, що не головне в житті – ставити цілі, досягати їх, а потім розчинитися в кайфі. Не варто жити, думаючи, як же виконати все намічене. Треба просто цінувати кожен крок і намагатися наповнити його любов'ю», – каже виконавець головної ролі Сергій Колос. 

Зйомки триватимуть до середини вересня.

Режисер: Володимир Мельниченко. Продюсери: Віктор Мирський, Катерина Шевелюк, Олена Малкова, Катерина Швець. Оператор: Дмитро Кіптілий. Автори ідеї: Андрій Галанов і Максим Білозір. Автор сценарію: Євгенія Кузева.

У ролях: Сергій Колос, Катерина Варченко, Людмила Ардельян, Віктор Сарайкін, Петро Крилов, Інна Приходько, Валентин Томусяк, Наталія Корецька, Леван Габричидзе, Лена Борозенец, Лев Пічахчі.

«Детектор медіа», 17 серпня 2017 року