f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Кіностудія Film.ua та телеканал СТБ розпочали зйомки серіалу «Наречений»

17.08.2017

У Києві стартували зйомки 4-серійної комедійної мелодрами «Наречений» спільного виробництва компанії Film.ua та телеканалу СТБ, інформує «Детектор медіа».

Прем'єра «Нареченого» відбудеться в ефірі телеканалу СТБ у 2017 році.

«Починається наша історія з того, що мама головного героя, втомившись від того, що її дорослий син – затятий холостяк, вирішує його терміново одружити. Тому в серіалі є і конфлікт поколінь, і порушується складне питання – чому, коли між молодими людьми є кохання, вони не хочуть одружуватися, чому не поспішають створювати сім'ю. Ми намагаємося про це поговорити весело, але все-таки одночасно і серйозно», – розповідає режисер серіалу Володимир Мельниченко.

Павло Соловйов – великий любитель жінок. Одружений не був, але з жінками спілкується активно, іноді – з кількома одразу. Але одного ранку все змінилося...

«Моя героїня досконало володіє корейською мовою, – розповіла про свій новий досвід виконавиця головної жіночої ролі Катерина Варченко. – Для зйомок я заучую потрібні фрази за сценарієм, звертаючи велику увагу на правильну вимову, щоб перед жителями Кореї не було соромно, якщо вони раптом почують».

«Мораль фільму в тому, що не головне в житті – ставити цілі, досягати їх, а потім розчинитися в кайфі. Не варто жити, думаючи, як же виконати все намічене. Треба просто цінувати кожен крок і намагатися наповнити його любов'ю», – каже виконавець головної ролі Сергій Колос. 

Зйомки триватимуть до середини вересня.

Режисер: Володимир Мельниченко. Продюсери: Віктор Мирський, Катерина Шевелюк, Олена Малкова, Катерина Швець. Оператор: Дмитро Кіптілий. Автори ідеї: Андрій Галанов і Максим Білозір. Автор сценарію: Євгенія Кузева.

У ролях: Сергій Колос, Катерина Варченко, Людмила Ардельян, Віктор Сарайкін, Петро Крилов, Інна Приходько, Валентин Томусяк, Наталія Корецька, Леван Габричидзе, Лена Борозенец, Лев Пічахчі.

«Детектор медіа», 17 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.