f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Урок магії» Лілії Солдатенко виходить в український прокат 19 жовтня

16.08.2017

Вітчизняний фільм для дітей режисерки Лілії Солдатенко «Урок магії» стартує в українському кінопрокаті 19 жовтня 2017 року.

Про таке повідомила дистрибуційна компанія Yeah! Distribution, котра займається прокатом стрічки.

«До чотирьох друзів-підлітків по допомогу звертається маленький друг з притулку. Його налякала відьма. Аби заспокоїти дітей, друзі обіцяють провести для них урок магії. Потрапивши в інший світ, Ладі, Алісі, Михайлу та Славку доведеться протистояти не тільки відьмі Герлінді, а й агресивним Гоблінам», – йдеться в синопсисі стрічки.

Тривалість «Уроку магії» – 90 хвилин.

Автор сценарію та режисер-постановник Лілія Солдатенко. Продюсер Олександр Лейдікер. Оператор-постановник Руслан Вітухін. Композитор Андрій Шашкун. Художник-постановник Катерина Морозевич. Художники з костюмів: Володимир Уманенко, Руслан Хвастов. Художник з гриму Олена Хрістофорова. Звукорежисер Юхим Турецький. Режисер монтажу Ірина Блогерман.

У ролях: Марія Камінська, Віолета Мітєва, Ілля Чопоров, Герман Барер, Олена Ященко, Олександр Ільвахін.

Виробництвом стрічки опікувалася кінокомпанія Carrot Cake Studio (Одеса), яку свого часу заснувала Лілія Солдатенко. Фільм знімали протягом року в Одесі, а також у Білгородській фортеці та на Прикарпатті.

Це другий повнометражний фільм для дітей режисерки Лілії Солдатенко, перший – «Чарівні історії. Еліксир доброти» було вироблено 2013 року Carrot Cake Studio та випущено у вітчизняний кінопрокат у січні 2015 року.

Дистрибуційна компанія Yeah! Distribution розпочала роботу цього року. Її засновниця – Варвара Перегінчук. До пакету найближчих релізів компанії увійшли такі стрічки: «Учень» Кирила Серебреннікова, «Прихована пристрасть» Теренса Девіса та «Порту» Габе Клінгера.

Олеся Анастасьєва