f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Канал «Україна» анонсував прем’єру серіалу «Друге життя Єви»

15.08.2017

21 серпня 2017 року на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 8-серійної мелодраматичної картини «Друге життя Єви» виробництва «Української продакшн студії», інформує «Детектор медіа».

Головна героїня фільму – молодий філолог Єва, яка приїжджає з провінції до Києва, щоб показати свою дисертацію видатному професору філології, та потрапляє в серйозну авантюру. Як виявилося, вона як дві краплі води схожа на дружину відомого бізнесмена Влада Бельського, Лану.

За словами виконавця ролі Влада, актора Артема Позняка, свого персонажа він асоціює з Попелюшкою.

«Ця робота привабила мене тим, що я вперше побачив схожість чоловічої ролі з персонажем Попелюшки. Влад дуже добрий і позитивний чоловік, навколо якого панує несправедливість. Це збірний персонаж, якому притаманні і брутальна мужність, і ліричність, і певна безпорадність, – характеризує свого героя Артем Позняк. – У моїй кар'єрі це перша роль, коли фактично весь фільм мій персонаж прикутий до лікарняного ліжка. Це цікаво, адже як актор ти обмежений певними прийомами і пристосуваннями, тому на зйомках фантазії доводилося працювати в два рази сильніше».

Крім Артема Позняка, в картині також знялися Анастасія Євграфова, Дарина Лобода, Андрій Барило, Ольга Матешко, Тетяна Самаріна, Валерія Ходос, Катерина Вишнева та інші актори.

Продюсери картини – Наталя Стрибук та Ірина Заря.

«"Друге життя Єви" – чарівна історія, написана українською сценаристкою Аллою Сніцар, залишає дуже приємний і позитивний післясмак, – проментувала головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва телеканалу «Україна» пані Стрибук. – У мелодрамах ми звикли до того, що героїня повинна страждати аж до кінця історії, як правило, життя не щадить її, але у «Другому житті Єви» не чекайте звичних «зрадив-покинув-з роботи звільнили-з квартири вигнали». Єва – розумна, сучасна, красива й освічена дівчина, яка потрапляє в дивну пригоду, розкриває сімейну таємницю і, звичайно, закохується на все життя».

Режисер картини – Олександр Ітигілов. Оператор – Андрій Поливаний-Бухтіяров.

Виробництвом фільму займалася «Українська продакшн студія» на замовлення каналу «Україна». Зйомки проходили в Києві та Київській області.

«Детектор медіа», 14 серпня 2017 року

Перший Кіноогляд оголосив переможців

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05