f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ICTV і «Дизель Студіо» розпочали зйомки комедійного серіалу «Папаньки»

10.08.2017

Телеканал ICTV і «Дизель Студіо» почали виробництво 16-серійного комедійного фільму «Папаньки», який розповість про непрості стосунки батьків і дітей, повідомляє «Детектор медіа».

«Папаньки» – завзята і весела історія про трьох друзів, які мешкають у одному дворі столичної багатоповерхівки. Крім традиційних чоловічих інтересів, їх об'єднує важлива тема – стосунки батьків і дітей: один з героїв тільки готується стати татом, інший виховує 9-річного сина, а третій – сина і двох дочок різного віку. Герої шалено люблять своїх дітей, пишаються їхніми успіхами і активно залучені до їхнього виховання. Тільки іноді батьки забувають, що самі вже дорослі.

«Для нас це перший такий великий серіал, до цього ми знімали тільки скетчкоми, – розповів продюсер «Дизель Студіо», автор ідеї серіалу Олексій Бланар. – «Папаньки» я придумав, коли перебував у лікарні, а діти терпляче місяць чекали на тата. Поділився своєю ідеєю з Мішею Шинкаренком та Єгором Крутоголовим. Ми озвучили ідею на каналі ICTV і вирішили – треба знімати! У кіно і серіалах частіше роблять акценти на ролі матері в сім'ї. А ось про взаємини тат з дітьми – нічого немає».

Тема батьків і дітей близька «дизелям». У Олексія Бланаря і Євгена Сморигіна – по троє дітей, у Михайла Шинкаренка та Олега Іваниці – по двоє, є сини у Єгора Крутоголова, Євгеня Гашенка і Олександра Бережка. Всі діти різного віку – від новонароджених до дорослих.

«Для всіх наших акторів виховання дітей – не порожній звук. Своє ставлення до дітей, спілкування з ними ми й перенесли в серіал, особливо нічого не придумуючи», – розповів креативний продюсер Михайло Шинкаренко.

Головні ролі довірили досвідченим «дизельним» татусям Євгену Сморигіну, Єгору Крутоголову і Євгену Гашенку. Їх герої – батько трьох дітей (дві доньки та син) Євген, батько сина-шибайголови, улюбленець долі Єгор і молодий банківський працівник Нікіта, який тільки готується стати батьком. Їх закадичного друга – арт-директора нічного клубу, затятого холостяка і балагура, змія-спокусника для добропорядних сім'янинів – грає Андрій Фединчик. До речі, діти постійно псують життя ще одного персонажа – управбуда у виконанні Олега Іваниці.

Команда проекту:

Керівник проекту – Наталія Каптан («Я тебе ніколи не забуду», «Ялта-45», «Захисниця», «Агент», «Боцман Чайка», «1941», «1942», «Віра, Надія, Любов», «На трьох» 1-3 сезони). Режисер – Ірина Васильєва («Татусеві дочки» 1 та 2 сезони, володар премії ТЕФІ). Сценаристи – Юрій Русин, Денис Алістратов, Андрій Трегубніков («Мамочки», «Останній з Магікян», «Великі Почуття», «Велика Різниця», Україна). Художник по гриму – Ірина Бєліна. Оператор – Тимофій Аврамчук («Інфоголік»).

Ролі також виконують: син Єгора – Дем'ян Шиян, 9 років, («Толока», «Офіцерські дружини»). Дружина Єгора – Лілія Ребрик («Останній москаль», «Рідні люди», «Запитайте у осені»). Дружина Нікіти – Ольга Арутюнян (актриса «Дизель Студіо»). Дружина Жені – Катерина Кузнєцова («Кухня», «Королева бандитів», «Подаруй мені неділю»). Син Жені – Олексій Сморигін, 7 років. А також – актори Анна Варпаховська, Дар'я Легейда.

Зйомки серіалу триватимуть до кінця жовтня 2017-го, а перші серії можна буде побачити незабаром на каналі ICTV.

«Детектор медіа», 10 серпня 2017 року

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН