f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

10 серпня – прес-тур з нагоди старту зйомок драми «Антон»

08.08.2017

10 серпня 2017 року в околицях селища Стара Еметівка (Біляївський район Одеської області) розпочнуться зйомки повнометражного художнього фільму «Антон».

Над фільмом працює продюсерський центр «ІнсайтМедіа» у копродукції з Georgian International Films за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Грузинського національного кіноцентру, в асоціації з Одеською кіностудією та ARTBOX (Литва), у партнерстві із ĶRAKOVIA PRODUCCIONES (Польща).

ЗМІ запрошено взяти участь у прес-турі на локацію, де два місяці поспіль будуть тривати зйомки фільму. Журналістам буде продемонстровано створений за декілька місяців в чистому полі фрагмент німецького поселення з будинками, присадибними ділянками і повністю відбудованою кірхою, також відбудеться спілкування із творчою групою картини.

Програма прес-туру, 10 серпня 2017 року

  • 11:00 – Від’їзд автобусом з Одеської кіностудії (Французький бульвар, 33, м. Одеса)
  • 11:30 – Прибуття в Стару Еметівку
  • Знайомство з проектом
  • Спілкування з творчою групою – режисер, продюсери, оператор, актори
  • Урочисте розбиття тарілки як традиційний символ початку зйомок нового кінофільму
  • 15:00 – Від’їзд автобусом до Одеси 

Проїзд автобусом організаторів прес-туру на місце зйомок та повернення – за рахунок організаторів прес-туру. Можливий самостійний приїзд на місце події.

Акредитація обов’язкова. Останній термін акредитації – 9 серпня 2010 року, до 18.00. Контактна особа: Софія Богатова, PR директор, pr@insightmedia.com.ua.

Довідкова інформація

Кінопроект повнометражного художнього фільму «Антон» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 20 млн. 312 тис. грн., що складає 50% загальної вартості виробництва фільму.

Сценарій фільму «Антон» написаний за мотивами книги «Антон, його друг і російська революція» канадця Дейла Ейслера, нащадка німецьких колоністів, який написав її за спогадами свого дядька (власне, він і є прототипом головного героя – Антона).

Дія картини розгортається у 1919 році у німецькій колонії Гільдендорф неподалік від Одеси. У цьому селищі на березі лиману цілком гідно живе німецька сім'я – Ніколас, Христина та їхні діти: вже дорослий Йохан, десятирічний Антон і його молодша сестра Емма.

Мирний уклад поселення порушує «російська революція» – прихід більшовиків, які експропріюють зерно і продовольство. Всюди гинуть люди. Все це відбувається на очах Антона і його друга Якова.

Незважаючи на те, що життя навколо маленьких дітей кардинально змінюється, вони продовжують залишатися дітьми і вірять в свій казковий світ без погромів і смертей: світлий і чистий як хмари, які повільно пливуть в синьому небі над блискучим від солі лиманом.

Зйомки картини триватимуть до 7 жовтня 2017 року.

Режисер-постановник: Заза Урушадзе, номінант на премію «Оскар» за фільм «Мандарини». Автори сценарію: Заза Урушадзе, Вадим Єрмоленко, Дейл Ейслер, за мотивами книги Дейла Ейслера «Антон, його друг і російська революція».

Виробництво: продюсерський центр «ІнсайтМедіа», у копродукції з Georgian International Films, в асоціації з Одеською кіностудією та ARTBOX (Литва), у партнерстві із ĶRAKOVIA PRODUCCIONES (Польща).

Продюсери: Володимир Філіппов, Мірза Давітайя, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова.

За фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Національного грузинського кіноцентру.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.