f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Студія «Квартал 95» поновила роботу над серіалом «Свати»

29.07.2017

На початку липня 2017 року після трирічної перерви студія «Квартал 95» поновила роботу над телевізійним серіалом «Свати». Зйомки нового сезону відбуваються у Білорусі, інформує «Детектор медіа».

«З моменту виходу останнього шостого сезону фільму «Свати» пройшло чотири роки. За цей час «Квартал» отримував і продовжує отримувати безліч листів і повідомлень від глядачів по всьому світу з питанням про довгоочікуване продовження. Після багаторічної перерви творча команда популярного серіалу «Свати» відновлює роботу над проектом. Своїми силами студія «Квартал 95» починає зйомки вже легендарної сімейної комедійної саги – «Свати 7». Зйомки будуть проходити в Білорусі за сприяння Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь», – розповідають в прес-службі студії «Квартал 95».

Режисером нового сезону традиційно виступатиме Андрій Яковлев. Також відомо, що прем’єра нових «Сватів» запланована на 2018 рік. Більш точна інформація має з’явитися вже до кінця 2017 року.

«Міжнародною дистрибуцією сьомого сезону серіалу буде займатися шведська компанія Eccho Rights, з якою «Квартал 95» пов'язує тісна і плідна співпраця над іншими проектами студії. Уже зараз європейський дистриб'ютор планує показ картини в більш ніж десяти країнах світу», – повідомляють в прес-службі студії «Квартал 95».

Телесеріал «Свати» було «заморожено» у 2015 році через ситуацію в Україні та відмову одного з акторів брати участь у зйомках. Натомість того ж року студія розпочала зйомки нового телевізійного фільму «Родичі».

До цього, у червні 2014 року на активістку з України Валентину Бардакову в Таллінні (Естонія) напали чоловіки з групи російського кінорежисера Станіслава Говорухіна. За її словами, бійку почав російський актор Федір Добронравов (виконавець однієї з головних ролей серіалу «Свати») після її фрази: «Ви всі путіноїди, і Путін ваш х**ло!». Водночас восени минулого року російський актор заявив, що не буде відмовлятися від зйомок у сьомому сезоні серіалу «Свати».

У листопаді 2016 року стало відомо, що акторам Людмилі Артем’євій та Микиті Добриніну, які виконували в серіалі «Свати» одні з головних ролей, на три роки заборонили в’їзд в Україну через відвідування окупованих територій.

У 2016 році студія «Квартал 95» запустила анімаційний серіал «Сватики», в основі якого – серіал «Свати».

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.