f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Перший сезон серіалу «Жіночий лікар» став доступний для передплатників Amazon Prime в США і Канаді

29.07.2017

Перший сезон телевізійного серіалу «Жіночий лікар» став доступний передплатникам сервісу Amazon Prime в США і Канаді, повідомляє «Детектор медіа».

40-серійний мелодраматичний серіал було вироблено компаніями Film.UА, Istil Studios і Prima-Film. Він став сьомим проектом Film.UA Group, розміщеним на платформі Amazon.

Раніше в бібліотеці Amazon були опубліковані обидва сезони детективного серіалу «Нюхач», серіал «Метелики», повнометражна військова драма «Незламна», мелодрама «Червона королева», діджитал проекти «Спадок» та «Кінокухня». «Червона королева» увійшла до Топ-100 переглядів відео на платформі в липні минулого року, а «Незламна» – в січні-лютому 2017 року.

У серіалі «Жіночий лікар» доля головного героя – лікаря Романа Широкова – тісно переплітається з долями його пацієнток. Дія фільму починається, коли доктор Роман Широков переїжджає жити і працювати звичайним лікарем-ординатором в невелике провінційне місто. Офіційною причиною переїзду став стан здоров'я батька, але Роман явно щось приховує…

Другою сюжетною лінією є історії пацієнток (кожна серія – окрема історія), яким допомагають Роман і його колеги.

За інформацією «Детектора медіа»

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН