f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Перший сезон серіалу «Жіночий лікар» став доступний для передплатників Amazon Prime в США і Канаді

29.07.2017

Перший сезон телевізійного серіалу «Жіночий лікар» став доступний передплатникам сервісу Amazon Prime в США і Канаді, повідомляє «Детектор медіа».

40-серійний мелодраматичний серіал було вироблено компаніями Film.UА, Istil Studios і Prima-Film. Він став сьомим проектом Film.UA Group, розміщеним на платформі Amazon.

Раніше в бібліотеці Amazon були опубліковані обидва сезони детективного серіалу «Нюхач», серіал «Метелики», повнометражна військова драма «Незламна», мелодрама «Червона королева», діджитал проекти «Спадок» та «Кінокухня». «Червона королева» увійшла до Топ-100 переглядів відео на платформі в липні минулого року, а «Незламна» – в січні-лютому 2017 року.

У серіалі «Жіночий лікар» доля головного героя – лікаря Романа Широкова – тісно переплітається з долями його пацієнток. Дія фільму починається, коли доктор Роман Широков переїжджає жити і працювати звичайним лікарем-ординатором в невелике провінційне місто. Офіційною причиною переїзду став стан здоров'я батька, але Роман явно щось приховує…

Другою сюжетною лінією є історії пацієнток (кожна серія – окрема історія), яким допомагають Роман і його колеги.

За інформацією «Детектора медіа»

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ