f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

IQ Production знімає для «Нового каналу» ситком «Будиночок у селі»

29.07.2017

На початку липня 2017 року стартували зйомки 16-серійного україномовного ситкому «Будиночок у селі» для «Нового каналу», інформує «Детектор медіа».

Телевізійна прем’єра серіалу запланована на 2018 рік.

Серіал розповідає про молоду сім’ю, яка вирішує створити власну страусячу ферму і задля цього переїжджає із квартири у село, де стикається з новими труднощами.

У головних ролях знімаються Костянтин Войтенко, Галина Безрук, Назар Задніпровський, Віталіна Біблів.

«Пишучи сценарій "Будиночка у селі", ми уявляли саме цих акторів, – прокоментував продюсер ситкому Віктор Медведський. – Це, на нашу думку, найсильніша комедійна четвірка. Тому радіємо, що спільне бажання та вільні графіки дозволили нам зібрати їх усіх».

За сюжетом, герої ситкому потраплятимуть у найрізноманітніші кумедні ситуації – висітимуть на стовпах, кататимуться на страусах тощо.

«Ми звикли прокидатися у комфортному ліжку, йти у душ із гарячою водою, спускатися за продуктами у магазин. А якщо в міської людини забрати ці зручності, взагалі забрати всі найнудніші моменти з життя, то вийде класний сюжет для комедійного серіалу», – розказав режисер-постановник і продюсер Сергій Атрощенко.

Виробництвом 16-серійного ситкому для «Нового каналу» займається компанія IQ Production, яка має досвід роботи у комедійному жанрі та працювала раніше над такими серіалами, як «Останній із Магікян», «Матусі», «Великі почуття».

За повідомленням прес-служби «Нового каналу», окрім «Будиночка у селі» зараз для телеканалу готують ще два серіали та серіаліті.

«Готуємо до запуску серіали "Подорожники" і "Чаклунки", – каже генеральний продюсер «Нового каналу» Сергій Євдокимов. – Також повним ходом йдуть зйомки нашої улюбленої санта-барбари – серіаліті "Київ вдень та вночі"».

За інформацією «Детектора медіа»