f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Кшиштоф Зануссі зніматиме «Ефір» у Львові

29.07.2017

На початку липня 2017 року до Львова завітав всесвітньо відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі. Мета візиту – фінальне затвердження локацій в Україні та проведення кастингу українських акторів стрічки «Ефір», інформує кінокомпанія «МКК Фільм Сервіс».

3 липня 2017 року режисер зустрівся з губернатором Львівської області Олегом Синюткою, який запросив Кшиштофа Зануссі для того, щоб засвідчити підтримку новому міжнародному кінопроекту «Ефір» (ко-продукція Польщі, України, Угорщини та Литви) з боку представників влади.

В основі містичної драми «Ефір» – авторська версія легенди про доктора Фауста, дія якої розгортається на початку Першої світової війни на кордоні між Російською та Австро-Угорською імперіями.

Зустріч Кшиштофа Зануссі з Олегом Синюткою відбулася у Львівській ОДА та пройшла у надзвичайно теплій атмосфері. Режисер із губернатором поговорили про розвиток українського і польського кіно, поділилися баченням україно-польських стосунків, прийшовши до спільного знаменника, що наші народи повинні продовжувати розвивати дружні стосунки.

«В Україні зараз багато чого продукують, виробництво фільмів відбувається на досить високому рівні. Однак дистрибуція – в жахливому стані. Якщо нема кінотеатрів, то де людям дивитись ті фільми? Перенести все в Інтернет – це не вихід», – передає слова Кшиштофа Зануссі пресова-служба Львівської ОДА.

У зустрічі взяли участь українські продюсери фільму Олена Фетісова та Володимир Козир (кіностудія «Інтерфільм»), польський продюсер Януш Вахала (кінокомпанія «Тор») та Ірина Клименко (компанія «МКК Фільм Сервіс», яка буде надавати сервісні послуги під час зйомок фільму у Львівській області).

Зйомки у Львівській області відбуватимуться у вересні 2017 року. Прем’єра «Ефіру» запланована на осінь 2018 року.

За інформацією «МКК Фільм Сервіс» та Львівської ОДА

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.