f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Львові знімають містичну стрічку Олександра Безручка «13 автобус»

29.07.2017

30 червня 2017 року львівська кінокомпанія «МКК Фільм Сервіс» розпочала зйомки фільму «13 автобус». За жанром обіцяють філософську психологічну містичну драму, інформує Zaxid.net.

Перша локація зйомок – майже 200-річна вілла «Юлієтка». Уже її атмосфера надихає на містику.

Режисер – професор Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого Олександр Безручко обіцяє: сюжет триматиме інтригу упродовж усієї стрічки.

«Це буде надзвичайно красиве європейське кіно, за жанром це арт-хаус. Ми покажемо Львів з найкращого його боку як європейське місто: старовинна архітектура, бруківка, чарівні, цікаві люди», – коментує режисер.

«Ми знімаємо по всьому місту. В нас один із об'єктів якраз зупинка, бо пов’язано з автобусом. Ми будемо переміщувати зупинку по всіх локаціях, починатимемо в одному місці, закінчуватимемо сцену в іншому. Буде цікаво», – додає продюсер Олексій Карпенко.

За традицією, після першого знятого кадру кіношники розбили тарілку. І одразу гайда до роботи.

«13 автобус» – це філософська психологічна драма за сценарієм харків'янки Валерії Вінс. Сюжет закрутять навколо неіснуючої зупинки, де завжди присутня жінка. Долі її співрозмовників змінюються і починають коїтися дивні речі.

Персонаж актора Олексія Вертинського – пройдисвіт, який раптом собі нагадав, що у нього є донька.

«Я сам ніколи не вибудовував власне життя так легковажно, як цей мій персонаж. І тому воно непросто мені зараз. Мені хочеться не робити таким дуже моральним виродком свого персонажа», – зізнається Олексій Вертинський.

Та попри нелегку роль, пану Вертинському таки пощастило: його доньку у кадрі втілюватиме й справді його донька Ксенія Вертинська.

«У нас з татом є спільна робота в театрі. Тому разом нам просто. А на цьому знімальному майданчику ми ще розгону не набрали, ще не було спільних сцен. Але нам разом добре, як вдома, тільки тут треба більше серйозно з татом говорити», – жартує Ксенія Вертинська.

Частину бюджету фільму виділила держава, решту продюсери шукають самі.

Прем'єру фільму «13 автобус» обіцяють на 2018 рік.

Головні ролі у фільмі виконують Сергій Стрельніков, Ірина Мельник та Олексій Вертинський. Оператор-постановник стрічки – Ігор Щербаков.

Світлина Павла Паламарчука

Марічка Крижанівська, Zaxid.net, 30 червня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.