f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Головою журі Національного конкурсу 47-го КМКФ «Молодість» стане Віланд Шпек

26.07.2017

Віланд Шпек, куратор секції «Панорама» Берлінського МКФ, стане головою журі Національного конкурсу 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який відбудеться з 21 по 29 жовтня 2017 року.

Віланд Шпек працює на Берлінале з 1982 року. В 1992-му він став директором «Панорами», однієї з основних і найбільших секцій фестивалю, яка щорічно демонструє понад 40 фільмів. Програмний консультант Берлінале, Віланд Шпек також був засновником «Тедді» – першої нагороди для кіно ЛГБТ-тематики на міжнародних кінофестивалях – у 1987 році.

Київський МКФ «Молодість» приймає заявки в Національний конкурс, присвячений українським короткометражним фільмам, до 1 серпня 2017 року.

Участь можуть взяти ігрові, документальні й анімаційні фільми тривалістю до 45 хвилин, вироблені в Україні (або за участю України в якості країни-співпродюсера) після 1 січня 2016 року. Фільми, які демонструвалися на території України, можуть бути запропоновані до участі у програмі.

Українські короткометражні фільми, подані до Національного конкурсу «Молодості», також розглядаються до участі в Міжнародних студентській чи короткометражній конкурсних програмах за умови їх відповідності регламенту. Вимогою до участі в Міжнародному конкурсі є українська прем’єра стрічки.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.