f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Зйомки фільму «Ворошиловград» розпочнуться 31 липня 2017 року

26.07.2017

31 липня 2017 року у Старобільську Луганської області розпочнуться зйомки фільму «Ворошиловград» режисера Ярослава Лодигіна – екранізації твору Сергія Жадана, інформує «Детектор медіа».

Про старт зйомок і фінальний акторський склад фільму творча команда розповіла на прес-конференції в рамках 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ).

За словами режисера Ярослава Лодигіна, до кастингу було залучено шість тисяч акторів. Ролі в стрічці виконають актори Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (пастор), Руслана Хазіпова (Оля), Володимир Ямненко (Коча), Георгій Поволоцький, Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та інші. Також одну з невеликих ролей зіграє автор роману Сергій Жадан.

«Ми провели кастинг серед близько шести тисяч акторів – хороших і не дуже. У нас було 145 Германів, і ми відбирали ретельно, бо в головного актора 30 знімальних змін із 33. Але я повністю задоволений нашою зірковою командою і кожним актором окремо», – розповів режисер Ярослав Лодигін.

«Дуже якісний сценарій, цікава роль пастора, особливо мені подобається, що автор вклав у мій текст ненормативну лексику, мені здається, що я як актор володію цим жанром віртуозно. Щирий мат, який розбурхує людей, це дуже необхідно для такої ролі», – додав актор Олексій Горубнов.

Наразі у Старобільську Луганської області триває будівництво декорацій для зйомок фільму.

Сергій Жадан наголосив, що фільм не буде повною ілюстрацією роману, тож прихильники книги мають готуватися до незначних змін деяких сюжетний ліній.

Генеральним медіапартнером «Ворошиловграду» став телеканал «Україна». Він відповідатиме за промоцію фільму, розробку та реалізацію маркетингової стратегії його просування: реалізацію піар-стратегії, комунікацію зі ЗМІ, виробництво трейлера, розробку макетів графічно-візуальної промопродукції та інше. Також після прем’єри «Ворошиловграда» на великому екрані заплановано показ фільму в ефірі телеканалу «Україна».

Фільм виробляють кінокомпанії Limelite (Україна) та Film Brut (Швейцарія) за підтримки Держкіно України. Бюджет стрічки складає 30,98 млн. грн. (1 млн. 100 тисяч євро), половину із цих коштів (15,49 млн. грн.) надає Держкіно.

У кінопрокат стрічка вийде у 2018 році.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.