f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Римма Зюбіна виступає проти того, щоб російські актори знімалися в Україні

26.07.2017

Українська акторка Римма Зюбіна відмовилася від зйомок в російських проектах, але пропозиції про зйомки в Україні до неї також не надходять. Водночас, за її словами, українські продакшни запрошують на зйомки в Україну акторів з Росії, інформує «Детектор медіа».

Про це Римма Зюбіна розповіла в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Акторка сказала, что майже не знімається зараз. «Не дивлячись на те, що в мене особлива нагорода фестивалю Мангейм – Гейдельберг (за роль у фільмі «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка. – НСКУ), і що в Одесі ми приз отримали, і що є приз журі в Мумбаї, і «Золоту дзиґу» я отримала. В мене за останні півроку було лише три знімальних дні. Зокрема в продовженні серіалу «Гвардія» я знімалась», – повідомила вона.

Римма Зюбіна нагадала, що не знімається в російських проектах.

«20 березня [2014 року], одразу після анексії Криму, я відмовилася зніматися в російських проектах. Я була першою українською акторкою, яка це зробила», – сказала вона.

За словами акторки, російські артисти запрошуються на головні ролі в серіалах, які знімаються в Україні.

«Але росіяни знову приїжджають в Україну, їхні візити припинилися хіба що на півроку в 2014 році. Сьогодні вони грають в головних ролях в серіалах, які знімаються для українських телеканалів. Про це всі мовчать, але знову наші актори на других і третіх ролях. І я не знаю, скільки ще крові має пролитися в цій країні і скільки «майданів» відбутися, щоб щось змінилося. На мій погляд, все, що пропонується сьогодні росіянами – це просто принизливо», – зазначила Римма Зюбіна.

з 14 по 22 липня 2017 року Римма Зюбіна була членом журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського кінофестивалю. На церемонії закриття фестивалю вона з’явилася на червоній доріжці фестивалю в дизайнерській сукні із закликом звільнити політв'язня Кремля українського режисера, кримчанина Олега Сенцова.

На чорній сукні дизайнер Гоша Альтшулер зобразив кіноплівку і хештег #FreeSentsov.

«На всіх кінофорумах світу, на всіх кінофестивалях категорії «А» про це говорять, закликають до свободи Сенцова. Хтось про це говорить текстами зі сцени, хтось розміщує таблички #FreeSentsov, – сказала пані Зюбіна. – Кожен раз, коли я стою на майданчику, коли мені там зручно, комфортно, я знаю, що є в цьому світі людина, яка повинна була бути зараз на знімальному майданчику, його місце там, але, на жаль, поки той режим не закінчиться, нічого не зміниться».

За інформацією «Детектора медіа»

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.