f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Ізабель Юппер стала спеціальним гостем 8-го Одеського МКФ

23.07.2017

Французька акторка Ізабель Юппер стала спеціальним гостем 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю. 22 липня 2017 року на церемонії закриття фестивалю вона отримала премію "Золотий Дюк" за внесок у кіномистецтво.

Приймаючи нагороду, актриса зазначила: "Я дуже рада отримати цю нагороду, приїхати в це особливе місто. Воно дуже енергетичне, з великим кінематографічним зарядом. Для мене це стало особливою подією. У моїх героїнь дуже складна доля, але вони зазвичай виходять переможницями з усіх життєвих ситуацій. Тут, на Одеському кінофестивалі, приділяють багато уваги жінкам – і це прекрасно. У нас у Франції кінематограф дуже благоволить до жінок. Це стосується і ролей, і режисерських можливостей".

Ізабель Юппер народилася в Парижі. Її акторський дебют відбувся під час навчанні в Сорбонні. Дебют став успішним, тому майбутня акторка продовжила навчання вже в Консерваторії драматичного мистецтва.

Від початку своєї акторської кар’єри, Ізабель Юппер знялася у понад 100 стрічках, серед яких "Мадам Боварі" (реж. Клод Шаброль), "8 жінок" (реж. Франсуа Озон), "Піаністка" і "Час вовків" (реж. Міхаель Ханеке), "Вона" (реж. Пол Верховен).

Серед нагород Ізабель Юппер – премії BAFTA (1978), "Золотий Глобус" (2017), дві нагороди "Сезар" (1996, 2017), "Срібний Ведмідь" Берлінале (2002), три нагороди Каннського кінофестивалю (1978, 2001, 2017), також цього року акторка номінувалась на премію "Оскар" за найкращу жіночу роль ("Вона"). Загалом кількість нагород та номінацій акторки сягає близько 150-ти.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.