f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Документальна стрічка Станіслава Гуренка «Dustards» – в онлайн-кінотеатрі Megogo

22.07.2017

Українську документальну стрічку Станіслава Гуренка «Dustards» представлено в онлайн-кінотеатрі Megogo.

Фільм розповідає історію друзів, які вирушили в подорож Західною Україною на своїх мотоциклах.

«Події, показані у «Dustards», – це діалог людини з природою, а також міркування про цінність чоловічої дружби, про вибір і про те, що подорож, навіть найкоротша, міняє тебе назавжди», – зазначив Станіслав Гуренко, для якого стрічка стала дебютом у неігровому кінематографі.

«У фільмі показано гармонію людини, машини і природи, а також свободу, досягнення мрії та усю цінність дружби. Стрічка оповідає про те, як одна подорож цілком і остаточно змінює свідомість людей», – анонсує фільм онлайн-кінотеатр Megogo.

Подивитися стрічку можна за посиланням>>>.

Вартість перегляду – 19 гривень. Чверть усіх зборів будуть спрямовані на потреби притулку для бездомних тварин «Сіріус», повідомляють автори фільму.

Документальну стрічку «Dustards» знято студією Red Glass. Продюсер – Яна Алтухова, співпродюсери – Олександр Каменець і Дмитро Карпенко.

Тривалість стрічки 56 хвилин.

20 квітня 2017 року фільм вийшов в український прокат. «Dustards» демонстрували у мережі кінотеатрів «Мультиплекс».

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.