f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Оголошено переможців пітчингу, Work in progress та OIFF ScripTeast Series Projects 8-го ОМКФ

22.07.2017

21 липня 2017 року, в останній день роботи Film Industry Office 8-го Одеського МКФ, були оголошені переможці професійних конкурсів OIFF ScripTeast Series Projects, пітчингу проектів та Work in Progress. Подаємо офіційну інформацію.

Перед церемонією оголошенням переможців всіх учасників секції привітала генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич: “4 насичених дні, вперше у нас на фестивалі відбулись такі події, як Odesa IFF ScripTeast Series Projects та презентовано Балтійський фокус. Також вперше у нас пройшов акторський воркшоп. Я хочу подякувати всім лекторам, які провели цікаві зустрічі із нашими українськими акторами”.

Приз за найкращий проект серед серіалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects вручали Влад Ряшин, генеральний продюсер Star Media (Україна) та Брігітта Мантей, радник з кінофінансування, Medienboard Berlin-Brandenburg GmbH (Німеччина). У секції змагалось 37 претендентів, серед яких було обрано 5 учасників. Саме вони і представляли свої проекти на кінофестивалі. Переможцем став проект “Прокляті гори” (Хорватія, шоуранери Доротея Вучіч та Вішна Мамич).

Приймаючи нагороду, Доротея Вучіч зазначила, що для творчого колективу ця нагорода має особливе значення: “У своїй країні ми не маємо, на жаль, ринку для такого продукту. Велике вам дякую. Все сталося так швидко – щойно відправили заявку і вже нагороджують. Мені бракує слів.”

Для вручення нагороди за найкращий проект пітчингу на сцену було запрошено журі секції. З 11 претендентів вони мали обрати одного. Всі команди, які брали участь у пітчингу пройшли тренінг у Мартіни Блайс – тьютора секції. Після її навчання, українські кінематографісти так добре були підготовлені до пітчингу, що журі не вдалося визначити лише одного переможця. Тож, нагородили одразу два проекти: “Стоп-земля” (реж. Катерина Горностай) та “Мої думки тихі” (реж. Антоніо Лукіч). Приз у розмірі 60000 гривень від спонсора ОМКФ інвестиційно-девелоперської компанії UDP отримали обидва проекти.

У категорії Work in progress перемогла робота Романа Бондарчука “Вулкан”. Продюсер Олена Єршова, отримуючи сертифікат разом із режисером, пригадала, як декілька років тому команда брала участь у пітчингу з цим проектом: “Сподіваюсь, що вже наступного року ми привеземо це кіно на фестиваль у зовсім іншій якості. І повірте, ви не пошкодуєте”. Проект-переможець нагородили призом: квитками номіналом у розмірі 2000 доларів США від компанії “МАУ” – генерального авіаперевізника ОМКФ.

ОМКФ, 21 липня 2017 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.