f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Творчі зустрічі з Ейданом Тернером і Талою Хадід на 8-му ОМКФ

19.07.2017

18 липня 2017 року в рамках Літньої кіношколи 8-го Одеського МКФ відбулися творчі зустрічі з членами журі Ейданом Тернером і Талою Хадід. Подаємо тези їх виступів, підготовлені пресовою службою фестивалю.

Ейдан Тернер, актор, член журі Національного конкурсу:

«Мені просто пощастило. Я завжди любив кіно, але ніколи не розглядав цю діяльність, як основну. Вибір зробив дуже швидко: мені поталанило потрапити до гарної драматичної школи і ця снігова куля покотилась. Коли тобі 22, а за плечима вже стільки різних ролей, стільки п’єс, стільки досвіду. По суті, у мене ніколи навіть не було можливості займатись чимось іншим».

«Я не думаю, що займаюсь якоюсь особливою справою. Я вірю в те, що робота – це робота. Мій тато електрик, в нашій родині є фермери, таксисти, податківці. Я всього лише актор і не відчуваю себе якимось особливим».

«У порівнянні з минулими роками, Одеський кінофестиваль став просто величезним. Видно, що країна вірить у кіно зараз. Голос цього фестивалю став більш сильним, значущим і культурним. Для мене, як для іноземця, це дещо особливе, що залишається зі мною, коли я їду і приїжджаю знову».

Тала Хадід, режисер, сценарист, член журі Конкурсу європейських документальних фільмів:

«Взагалі, у мене змішані корені, родина з багатьох культур. Я народилась і виросла в Лондоні, мати з Марокко, батько з Іраку. Арабська частина мене – це тільки частина. Я вважаю важливим позиціонувати себе як арабського режисера і як жінку-режисера, тому що наразі не так багато жінок в режисурі».

«З дитячого садку я постійно малювала, це було для мене звичною справою. Мені неймовірно подобалось кіно, і за його переглядами я проводила цілі дні».

«Коли ви починаєте знімати справжній фільм з фінансуванням, продюсерами, ви розумієте наскільки це складно. Я не скаржусь, але я завжди говорю, що ви повинні це любити, повинна бути одержимість, щоб ви змогли продовжувати».

«Для того, щоб створити фільм «Дім у полях», мені багато грошей не потрібно було. Я знімала його час від часу протягом 6 років. Це був довгий процес, але я змогла сконцентруватись на місці, на людях, не думаючи про те, як задовольнити людей, які фінансують його. Але після того, як я відзняла матеріали, хтось побачив шматочок роботи у Венеції, і я отримала фінансування. Це чудово, тому що гроші для зйомок необхідні, але, як показав досвід, багато не потрібно».

ОМКФ, 18 липня 2017 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.