f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Відбулося відкриття Літнього кіноринку в рамках 8-го ОМКФ

18.07.2017

17 липня 2017 року в рамках 8-го Одеського МКФ стартував Літній кіноринок: чотири дні презентацій, лекцій, дискусій для працівників кіноіндустрії, повідомляє пресова-служба фестивалю.

Український кіноринок – це єдиний у країні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії.

Відкриваючи Літній кіноринок, слово взяла президент ОМКФ Вікторії Тігіпко. «Наші колеги з Європи та Америки працюють над інноваціями в сфері кіноіндустрії, над тим, щоб кінотеатри перетворились на своєрідні соціально-культурні кластери, куди люди приходять не тільки дивитись фільми, а ще й спілкуватися, знайомитися з ексклюзивним контентом», – наголосила вона.

Анна Мачух, директор Кіноринку, відзначила, що «вже багато років поспіль Український кіноринок є головним професійним майданчиком для спілкування кінопрофесіоналів, які працюють у індустрії кінопрокату: представників дистриб’юторських компаній та кінотеатрів, кіностудій, технічних компаній та інших». «Приємно відмитити, що з кожним разом кількість учасників Кіноринку збільшується, що свідчить про покращення ситуації в індустрії. Адже ваша активність є відзеркаленням ринку!» – сказала вона.

А на завершення Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно, розповів про ситуацію в національному кінематографі.

Протягом дня учасники мали змогу побачити презентації від Програмного комплексу управління кінотеатром від світового лідера Vista, компанії Ukrainian Film Distribution, а також презентацію кінотеатральних проектів від компанії FILM.UA GROUP. Саме у рамках презентації FILM.UA GROUP відбулась національна прем’єра тізеру повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» (виробництво «Анімаград»), нового трейлеру фільму-фентезі «Сторожова Застава» (виробництво «Кінороб») та готових епізодів та першого трейлеру повнометражного анімаційного фільму «Викрадена принцеса» (виробництво «Анімаград»). Перший день Кіноринку завершився презентацією проектів від FILM.UA GROUP та Ukrainian Film Distribution.

18 липня 2017 року на учасників Кіноринку чекають презентації проектів від таких дистриб’юторської компаній: «Кіноманія», MMD, 2show, «Артхаус Трафік», Parakeet Film, KINOVE та «Вольга Україна».

Третій день Літнього кіноринку розпочнеться з презентації фільму «Казка про гроші» Олесі Моргунець-Ісаєнко та проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!». Також учасники матимуть змогу побачити ексклюзивну презентацію валютної комедії «Сотка» від режисера Олександра Бєляка. У цей день Carrot Cake Studio покаже свої дитячі музичні фільми, а компанія Vista виступить з презентацією «Рішення для маленьких кінотеатрів».

Після того учасники будуть залучені до обговорення результатів роботи об’єднання кінотеатрів та кінотеатральних мереж України. Компанія Web Gate розповість про інтегрування в партнерські програми лояльності, платіжні системи для економії коштів на транзакціях та зробить прогнози подальшого розвитку ринку. Закінчиться третій день прем’єрою фільму «Дюнкерк» режисера Крістофера Нолана від компанії «Кіноманія».

20 липня 2017-го Кіноринок розпочнеться з презентації «Make Cinema Great Again!» від СінемаНекст Україна. Після того представники компанії Asia Cinema розкажуть про особливості та переваги RGB лазерної проекції та оновлення в сервісі NOC, а з компанією «КІНОПРОКАТ» учасники зможуть обговорити світові тенденції розвитку кінотеатрів. «РЕАЛ КІНО» буде презентувати потужний лазерний RB проектор NEC NC1700L. В останній день учасники побачать технічну презентацію від «Кіносвіт Діджитал» та презентація «OSRAM XBO продовжує створювати нові зірки». На завершення Кіноринку учасники матимуть змогу обговорити технологію Digital Signage та Vista mobile apps.

ОМКФ, 17 липня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.