f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Петро Порошенко передав Олегу Сенцову «Спогади» Андрія Сахарова

17.07.2017

13 липня 2017 року у кінорежисера Олега Сенцова, ув’язненого Росією на 20 років за сфабрикованими звинуваченнями, був 41-ий день народження. Президент України Петро Порошенко через дипломатів передав йому «Спогади» Андрія Сахарова.

«Сьогодні день народження Олега Сенцова. Через наших дипломатів передав Олегові «Спогади» Андрія Сахарова», – написав він 13 липня 2017-го у Twitter.

Того ж дня Петро Порошенко привітав Олега Сенцова із днем народження у своєму виступі в рамках самміту «Україна-ЄС».

«У свій день народження Олег Сенцов досі перебуває у російській в’язниці. Ми несемо спільну відповідальність за долю всіх українських громадян, які утримуються Росією заручниками – на Донбасі, у Криму і в РФ. Ми пам’ятаємо про тебе, Олеже, і прагнемо якнайскорішого повернення додому», – написав Петро Порошенко у Фейсбуці, де можна подивитися відео виступу Президента України.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.