f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У МЗС провели акцію до дня народження Олега Сенцова

17.07.2017

13 липня 2017 року Міністерство закордонних справ України провело акцію до дня народження кінорежисера Олега Сенцова, а міністр Павло Клімкін пообіцяв боротися за нього і обов'язково його повернути, інформує «Детектор медіа».

Акцію до дня народження українського політв'язня, кримчанина Олега Сенцова біля будівлі Міністерства закордонних справ відкрив його очільник Павло Клімкін.

У своїй промові пан Клімкін сказав, що МЗС України боротиметься за Олега Сенцова і обов'язково його поверне.

Міністерство закордонних справ України також запросило всіх зробити власне фото з інсталяцією, встановленою на честь Олега Сенцова.

«Опублікувавши фото в соціальних мережах, використовуючи хештег #FreeSentsov, ми всі разом ще раз нагадаємо, що боремося за його звільнення», ‒ йдеться в офіційному повідомленні.

Інсталяція FREEDOM являє собою режисерське крісло, створене українською студією llil Design і присвячене незаконно ув'язненому в Росії українському режисерові.

Інсталяція постійно розташована на шостому поверсі МЗС, її можуть бачити всі іноземні делегації, які відвідують міністерство.

За інформацією «Детектора медіа»

27 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

26 травня, неділя, Червоний за ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

25 травня, субота-неділя, Синій зал ХХІІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛЬМІВ, ТЕЛЕВІЗІЙНИХ І РАДІОПРОГРАМ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА "ЗОЛОТЕ КУРЧА"