f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Восени «1+1» покаже чотири нові комедійні серіали

17.07.2017

Восени телеканал «1+1» покаже нові комедійні українські серіали «Село на мільйон-2», «Слуга народу. Від любові до імпічменту», «Субота» і «Догори дриґом», інформує «Детектор медіа».

«Добрі та яскраві комедії – тренд року, а на «плюсах» цієї осені їх одразу кілька! Нам знову вдається зібрати повноцінну лінійку комедійних проектів українського виробництва на близькі сучасному українському глядачеві теми. Тут всі класичні комедійні історії – від одвічних питань, сімейних цінностей ("Догори дриґом", "Субота"), до яскравого зіткнення села з містом ("Село на мільйон-2") та традиційної для каналу політичної сатири ("Слуга народу. Від любові до імпічменту")», – прокоментувала головний продюсер серіалів та фільмів Олена Васільєва.

Другий сезон комедійного серіалу «Село на мільйон» виробництва «1+1 Продакшн» розповість про нові пригоди кузенів Каті, Колі і Тимура, що претендують на спадщину від дідуся в розмірі мільйон євро.

Другий сезон серіалу «Слуга народу. Від любові до імпічменту» від студії «Квартал 95» має 25 серій, які продовжать історію вчителя Василя Голобородька, який став президентом.

16-серійний комедійний серіал «Субота» виробництва «RunGo Studio» розповість про життя родини Каблукова. Режисером серіалу став Семен Горов.

Новий комедійний серіал «Догори дриґом» виробництва «1+1 Продакшн» розповість про 30-річного львів'янина Мар'яна, який разом зі своєю мамою Уляною вирушає на відпочинок до Одеси.

Нові серіали виходитимуть на телеканалі «1+1» о 21:00 по буднях.

За інформацією «Детектора медіа»

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН