f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Програму 8-го ОМКФ «Фестиваль фестивалів» поповнили нові фільми

13.07.2017

Програму 8-го Одеського МКФ «Фестиваль фестивалів» поповнили нові фільми: на фестивалі будуть показані стрічки «Асура: Місто божевілля» Кіма Сун-Су та «Тіснява» Кантєміра Балаґова.

Сюжет фільму «Асура: Місто божевілля» розповідає про життя детектива Хана, який уже багато років таємно виконує брудну роботу для корумпованого мера Парка Сун-Бея. Коли прокурор змушує його взяти участь у розслідуванні діяльності мера, Хан опиняється поміж двох вогнів. Він передає свою роботу молодшому партнеру Сун-Мо, але події розгортаються непередбачуваним чином.

Кім Сун-Су – продюсер, сценарист і режисер з Південної Кореї, у 2016 році закінчив роботу над своїм черговим фільмом «Асура: Місто божевілля». Стрічка здобула корейську кінопремію «Блакитний дракон» за найкращу акторську гру та найкращу операторську роботу. Серед інших відомих робіт режисера – підлітковий фільм «Удар», епічна драма «Воїн» та комедія «Будь ласка, навчи мене англійської».

Також програма «Фестиваль фестивалів» поповнилася роботою російського режисера Кантєміра Балаґова «Тіснява».

Дія фільму розгортається в 1998 році на Північному Кавказі. Головна героїня – 24-річна дівчина Ілана, яка працює в гаражі батька, щоб допомогти йому звести кінці з кінцями. Одного разу велика родина та друзі зібралися святкувати заручини її молодшого брата Давида. У той вечір невідомі викрадають молодят, надсилаючи вимогу викупу. Ніхто з цієї згуртованої єврейської спільноти не піде в міліцію, але як знайти гроші для порятунку Давида та його нареченої? Ілана та її батьки підуть на будь-які жертви для досягнення цієї мети.

Режисер фільму Кантємір Балаґов народився 1991 року в місті Нальчик у Росії. У 2015 році закінчив режисерський курс Алєксандра Сокурова в Кабардино-Балкарському державному університеті. Деякі короткометражні фільми Кантєміра Балаґова були показані на кінофестивалі в Локарно, його повнометражний дебют «Тіснява» брав участь у секції «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю та отримав приз ФІПРЕССІ в Каннах.

Офіційна інформація

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН