f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Програму 8-го ОМКФ «Фестиваль фестивалів» поповнили нові фільми

13.07.2017

Програму 8-го Одеського МКФ «Фестиваль фестивалів» поповнили нові фільми: на фестивалі будуть показані стрічки «Асура: Місто божевілля» Кіма Сун-Су та «Тіснява» Кантєміра Балаґова.

Сюжет фільму «Асура: Місто божевілля» розповідає про життя детектива Хана, який уже багато років таємно виконує брудну роботу для корумпованого мера Парка Сун-Бея. Коли прокурор змушує його взяти участь у розслідуванні діяльності мера, Хан опиняється поміж двох вогнів. Він передає свою роботу молодшому партнеру Сун-Мо, але події розгортаються непередбачуваним чином.

Кім Сун-Су – продюсер, сценарист і режисер з Південної Кореї, у 2016 році закінчив роботу над своїм черговим фільмом «Асура: Місто божевілля». Стрічка здобула корейську кінопремію «Блакитний дракон» за найкращу акторську гру та найкращу операторську роботу. Серед інших відомих робіт режисера – підлітковий фільм «Удар», епічна драма «Воїн» та комедія «Будь ласка, навчи мене англійської».

Також програма «Фестиваль фестивалів» поповнилася роботою російського режисера Кантєміра Балаґова «Тіснява».

Дія фільму розгортається в 1998 році на Північному Кавказі. Головна героїня – 24-річна дівчина Ілана, яка працює в гаражі батька, щоб допомогти йому звести кінці з кінцями. Одного разу велика родина та друзі зібралися святкувати заручини її молодшого брата Давида. У той вечір невідомі викрадають молодят, надсилаючи вимогу викупу. Ніхто з цієї згуртованої єврейської спільноти не піде в міліцію, але як знайти гроші для порятунку Давида та його нареченої? Ілана та її батьки підуть на будь-які жертви для досягнення цієї мети.

Режисер фільму Кантємір Балаґов народився 1991 року в місті Нальчик у Росії. У 2015 році закінчив режисерський курс Алєксандра Сокурова в Кабардино-Балкарському державному університеті. Деякі короткометражні фільми Кантєміра Балаґова були показані на кінофестивалі в Локарно, його повнометражний дебют «Тіснява» брав участь у секції «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю та отримав приз ФІПРЕССІ в Каннах.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.