f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«На межі» Фатіха Акіна буде показано на 8-му ОМКФ

13.07.2017

Драму «На межі» німецького режисера Фатіха Акіна, яка принесла Дайан Крюгер приз за найкращу жіночу роль 70-го Каннського кінофестивалю, буде представлено у програмі «Фестиваль Фестивалів» на ОМКФ–2017.

«На межі» – драматична історія жінки на ім’я Катя, яка втратила чоловіка й маленького сина через вибух бомби. Головна героїня починає пошук винуватців і причин убивства. Данила, адвокат і найкращий друг її померлого чоловіка, представляє інтереси жінки в суді. Судовий процес над двома підозрюваними – молодою парою неонацистів – доводить Катю до межі, однак вона не зупиняється у пошуках справедливості.

Дайан Крюгер, яка зіграла головну героїню, удостоїлася канського призу за найкращу жіночу роль. Приймаючи нагороду, актриса присвятила свою перемогу всім, хто «пережив терористичний акт, хто, втративши все, намагається зібрати себе по шматочках і продовжувати жити». Світову популярність актрисі принесли зйомки у Голлівуді: серед найпопулярніших робіт – фільми «Одержимість», «Троя» і «Безславні виродки». «На межі» Фатіха Акіна стала для Дайан Крюгер першою роллю, зіграною рідною німецькою мовою.

Перший повнометражний фільм Фатіха Акіна «Швидко і без болю» був знятий 1998 року. Дебют німецького режисера турецького походження отримав «Бронзового леопарда» у Локарно. Міжнародного визнання Фатіх Акін досяг у 2004 році завдяки фільму «Головою об стіну», який був відзначений «Золотим Ведмедем» на Берлінале. Вже за три роки нова стрічка «На краю раю» отримала приз за найкращий сценарій у Каннах, а ще два роки потому із комедією «Душевна кухня» режисер виграв спеціальний приз журі на Венеційському кінофестивалі.

Офіційна інформація

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.