f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

FILM.UA Group представить низку кінопроектів на Літньому кіноринку 8-го ОМКФ

13.07.2017

В рамках Літнього кіноринку 8-го Одеського МКФ учасникам кіноринку та акредитованій пресі презентують сім повнометражних фільмів виробництва FILM.UA Group, що вийдуть у кінопрокат з 2017 по 2020 роки. Більшість із них є екранізаціями творів української та світової літератури.

Презентація розпочнеться 17 липня 2017 року, о 15.00 в одеському кінотеатрі «Сінема Сіті».

Презентуватимуть повнометражні фільми «Сторожова Застава», «Поліна», «Захар Беркут», «Анна Київська», «Гарет Джонс» виробництва компанії Kinorob та анімаційні повнометражні фільми «Викрадена принцеса» та «Мавка. Лісова Пісня» виробництва студії Animagrad.

Гості презентації побачать робочі матеріали і новий трейлер фільму-фентезі «Сторожова Застава», знятого за мотивами однойменного роману українського письменника Володимира Рутківського (виробництва Kinorob). Прем'єра картини запланована на 12 жовтня 2017 року, а реліз другого трейлера в кінотеатрах та в мережі відбудеться в серпні.

«Сторожова застава» — один із найочікуваніших фільмів українського осіннього прокату. Вітчизняною картиною зацікавилися і в світі: наразі здійснено попередні продажі у Францію, Італію, Іспанію, Японію, Південну Корею, Індію, Пакистан, Шрі-Ланку, Непал, і тривають перемовини з Китаєм, Німеччиною, Польщею та країнами Латинської Америки.

Співпродюсером картини є «Новий канал», цей факт забезпечує фільму потужну маркетингову підтримку медіа-групою StarLightМеdia.

Прокатник стрічки в Україні — UFD.

На презентації вперше покажуть офіційний трейлер повнометражного анімаційного фільму «Викрадена принцеса» та кілька готових епізодів мультфільму.

На прем'єру трейлера в мережі і в кінотеатрах очікуємо у вересні 2017 року. А старт прокату — 7 березня 2018 року.

На цей момент анімаційний фільм проданий більш ніж на 20 територій, серед яких країни Європи (Польща, Болгарія, Німеччина, Швейцарія, Естонія, Латвія, Литва) і Азії, в тому числі — Китай і Південна Корея.

В Україні попередній продаж відбувся на «Новий канал», тож до маркетингової кампанії будуть підключені усі телеканали, які входять до холдингу StarLightMedia, а також інтернет-ресурси медіа-групи.

Дистриб’ютор в Україні — UFD.

Окрема і надзвичайно цікава частина презентації — проекти в процесі розробки: «Захар Беркут» (за мотивами однойменної повісті класика української літератури Івана Франка, режисер Ахтем Сеітаблаєв) і «Анна Київська» (екранізація французького роману Жаклін Доксуа «Анна Київська. Королева Франції» про долю доньки київського князя Ярослава Мудрого і дружини французького короля Генріха І). Режисером спільного франко-українського фільму буде триразовий лауреат премії «Сезар» за операторську роботу — Ів Анжело, а оператором — українець Сергій Михальчук, володар численних призів і нагород, в тому числі «Срібного Ведмедя».

Також публіці розкажуть про історичний трилер «Гарет Джонс». Це історія відомого британського журналіста, який, незважаючи на смертельну небезпеку, намагався донести до світової спільноти правду про трагедію українського народу — Голодомор. Світ його не почув, проте розслідування Гарета надихнули британського письменника Джорджа Орвелла написати видатну повість-антиутопію «Скотоферма» (Animal Farm). Історію про Гарета Джонса зніматиме відома польська режисерка Аґнєшка Голланд (номінантка на премію «Оскар», BAFTA і володарка «Срібного ведмедя» Берлінале).

Усі ці стрічки виробництва компанії Kinorob представить продюсер Єгор Олесов.

Крім того, професійній аудиторії покажуть трейлер франко-бельгійсько-українського фентезі «Поліна». Як відомо, у стрічці знявся видатний французький актор Жан Рено, а оператором-постановником працював Тьєррі Арбоґаст. Вперше ці дві французькі зірки зустрілися на знімальному майданчику знаменитого фільму «Леон». В українському проекті їх поєднав режисер Оліас Барко.

Прокатник в Україні — UFD.

Безумовною кульмінацією і найочікуванішою подією стане національна прем'єра першого тизера повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова Пісня»: відео представлять продюсери проекту Ірина Костюк і Анна Єлісеєва, режисер фільму Олександра Рубан і художниця по костюмах Ольга Навроцька. Гості презентації першими в Україні познайомляться з головними героями мультфільму — Мавкою та її помічником Котожабом, побачать ключову локацію фільму і почують чарівну музику, написану і виконану для тизера всесвітньовідомою групою «ДахаБраха».

Нагадаємо, що європейська прем'єра тизера з великим успіхом пройшла в червні цього року на найбільшому кіноринку анімаційного контенту MIFA в рамках Анімаційного фестивалю в Ансі. У мережі відео буде доступне з 18 липня 2017 року, а кінотеатральний реліз тизера відбудеться 27 липня цього року за підтримки UFD.

Усі вищезгадані проекти виробляються за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Офіційна інформація

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.