f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно заборонило телесеріал «Офіцерські дружини» і телефільм «Завдання особливої важливості. Операція "Тайфун"»

08.07.2017

4 липня 2017 року пресова служба Державного агентства України з питань кіно повідомила про те, що агентство заборонило демонстрування телевізійного серіалу «Офіцерські дружини» і телевізійного фільму «Завдання особливої важливості. Операція "Тайфун"». Подаємо текст повідомлення.

У відповідь на звернення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням розглянути на засіданні Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів, що діє при Державному агентстві України з питань кіно, питання про дотримання / порушення чинного законодавства України у демонструванні т/с «Офіцерські дружини» (Україна, 2015 р., реж. Д. Петрунь) і т/ф «Завдання особливої важливості. Операція "Тайфун"» (Росія, 2013 р., реж. П. Амєлін) Держкіно повідомляє:

За результатами перегляду, Експертна комісія більшістю голосів прийняла рішення анулювати прокатні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування та скасувати державну реєстрацію вищезазначених творів як таких, що містять порушення чинного законодавства, а саме, ст. 15-1 ЗУ «Про кінематографію».

Офіційна інформація

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.