f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

МКФ Docudays UA розпочав офіційний прийом заявок

08.07.2017

15-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, що відбудеться з 23 по 30 березня 2018 року в Києві, розпочав офіційний прийом заявок.

Наступного року на режисерів чекає так само чотири конкурси: DOCU/ЖИТТЯ, DOCU/ПРАВО, DOCU/КОРОТКО та національний конкурс документального кіно DOCU/УКРАЇНА. Переможці у всіх номінаціях отримують грошові призи.

Дедлайн прийому заявок – 30 листопада 2017 року.

Про критерії відбору фільмів та інструкції з оформлення заявки читайте за посиланням>>>.

З регламентом фестивалю можна ознайомитися тут.

У 2017 році березневий фестиваль Docudays UA у Києві відвідало 22 279 глядачів та учасників, понад 70% з них – студенти та соціально активна молодь.

Після проведення березневого Docudays UA команда фестивалю організовує некомерційні покази в київських університетах, галереях, культурно-освітніх центрах.

Також документальні фільми демонструються на майданчиках партнерських фестивалів по всій Україні. Восени у 23-х областях країни та АР Крим розпочинається Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.