f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

МКФ Docudays UA розпочав офіційний прийом заявок

08.07.2017

15-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, що відбудеться з 23 по 30 березня 2018 року в Києві, розпочав офіційний прийом заявок.

Наступного року на режисерів чекає так само чотири конкурси: DOCU/ЖИТТЯ, DOCU/ПРАВО, DOCU/КОРОТКО та національний конкурс документального кіно DOCU/УКРАЇНА. Переможці у всіх номінаціях отримують грошові призи.

Дедлайн прийому заявок – 30 листопада 2017 року.

Про критерії відбору фільмів та інструкції з оформлення заявки читайте за посиланням>>>.

З регламентом фестивалю можна ознайомитися тут.

У 2017 році березневий фестиваль Docudays UA у Києві відвідало 22 279 глядачів та учасників, понад 70% з них – студенти та соціально активна молодь.

Після проведення березневого Docudays UA команда фестивалю організовує некомерційні покази в київських університетах, галереях, культурно-освітніх центрах.

Також документальні фільми демонструються на майданчиках партнерських фестивалів по всій Україні. Восени у 23-х областях країни та АР Крим розпочинається Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Офіційна інформація

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»

10 грудня, вівторок, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова

11 грудня, середа, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова