f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Києві тривають зйомки пригодницького фентезі-фільму «Фокстер & Макс»

08.07.2017

4 липня 2017 року знімальний майданчик картини «Фокстер & Макс», розташований на території «Арт-заводу Платформа», відвідали представники ЗМІ та голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Пилип Іллєнко привітав команду фільму і зазначив: «За українськими мірками, це відносно дорогий продакшн, у ньому буде багато екшн-сцен та комп'ютерної графіки. Можливо, у нас народяться нові зірки, адже у зйомках задіяні діти. Тож ми затамували подих і сподіваємося на гарний результат».

Стрічка розповість про пригоди хлопчика Макса, який виявляє, що намальоване ним графіті собаки оживає у вигляді пса нано-робота із суперможливостями. Але тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, що не зупиниться ні перед чим, аби заволодіти нано-технологією, яка випадково опинилася у школяра. 

Проект фільму став переможцем 8-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Виробництво стрічки здійснює компанія «Пронто Фільм». Держкіно профінансувало 90% загальної вартості виробництва, що становить 38 млн. 40 тис. грн. Режисером є Анатолій Матешко, продюсери – Максим Асадчий і Катерина Копилова. Над сценарієм працювали Анастасія Матешко та канадський сценарист Скотт Парізьєн.

Прем’єра картини «Фокстер & Макс» запланована на кінець 2018 року.

Офіційна інформація

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»

10 грудня, вівторок, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова

11 грудня, середа, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова