f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Розбито тарілку на знімальному майданчику містичного трилера «Морена»

08.07.2017

Знімальний процес фільму Сергія Альошечкіна «Морена», що створюється за підтримки Держкіно, розпочався 5 липня 2017 року в селі Микуличин, на Івано-Франківщині.

Сергій Альошечкін є режисером, сценаристом і оператором-постановником стрічки. Продюсер фільму – Геннадій Богук.

Головні ролі виконують молоді актори Тая Щурук, Ірина Громадська, Ілля Валянський. У фільмі також знімаються досвідчені актори Василь Баша, Олександр Печериця та Олександр Мельник.

Фільм – про споконвічну боротьбу добра зі злом. В основі сценарію лежить історія сучасної молодої відьми Іванки, розбещеної доньки владного батька, яка в гонитві за задоволенням не гребує нічим. Місцеві жителі прозвали її Мореною, на честь купальського опудала, яке символізує зло, підступність і жорстокість. Але на шляху їй трапляється столична студентка Аня, котра приїхала на відпочинок до батьків разом зі своїм хлопцем Юрком, який зацікавлює Іванку. І тут починається…

Режисер фільму Сергій Альошечкін розповів: «Планувалось, що зніматимемо «Морену» на Поліссі, проте під час пошуку відповідних локацій, дійшли висновку, що нічого кращого за Карпати немає. Справа в тому, що у нас досить складнопостановочний фільм і локації в ньому –  це не просто красиві пейзажі, а частина потрібної атмосфери фільму. Зокрема, одна із ключових сцен стрічки відбуватиметься на підвісному мосту, який мав би бути максимально екстремальним і небезпечним. Такий міст ми знайшли саме у Микуличині».

Геннадій Богук, продюсер: «"Морена" – це горрор з елементами етнічної містики та трилера. У сценарії дуже чітка драматургія. Несподівані повороти та динамічний сюжет не дадуть глядачеві занудьгувати ні на мить. Нові молоді талановиті актори, не зіпсовані жанром мелодраматичних серіалів, здивують навіть найвибагливішого глядача своєю органікою та харизмою. Крім того, у фільмі буде багато еротичних сцен, майстерно знятих оператором-постановником Сергієм Альошечкіним, який, до речі, є як режисером, так і сценаристом "Морени"».

«Морена» – один із переможців 9-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Загальний бюджет фільму складає 39 мільйонів гривень, з них половина – за рахунок Держкіно.

Крім Івано-Франківської області, зйомки пройдуть на Буковині та Київщині, і триватимуть до кінця серпня. На екрани стрічка вийде навесні-влітку 2018 року.

Офіційна інформація