f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Найяскравіші події 8-го ОМКФ демонструватимуть на кінофестивальному телебаченні TENET-TV

08.07.2017

Прямі трансляції з червоних доріжок, урочисті церемонії та майстер-класи 8-го Одеського МКФ показуватимуть по кіофестивальному телебаченню.

Кінофестивальне TV почне працювати 14 липня в перший день Одеського МКФ–2017. Це стало можливим завдяки технічній підтримці Інтернет-партнера ОМКФ телекомунікаційній компанії TENET.

Окрім червоних доріжок та майстер-класів, по кінофестивальному телебаченню покажуть трейлери до фільмів конкурсної та позаконкурсної програм, а також щоденники кінофестивалю. Зараз готується детальна телепрограма.

Всі передачі кінофестивального телебачення можна буде подивитись в будь-якому місці України на телевізорах, смартфонах, планшетах, комп’ютерах та ноутбуках – по цифровому TENET-TV (канал номер 499).

Технічний партнер проекту – цифрове TENET-TV – об’єднує понад 160 популярних каналів України і світу в цифровій та HD якості, тисячі фільмів, перегляд каналів в запису до 8 діб із сервісом «Машина часу», розширений Батьківський контроль, перемикання між екранами телевізора та смартфону в кілька кліків та багато іншого.

TENET-TV доступно на телевізорах SMART, за допомогою приставок MAG, медіаплеєрів Aura, онлайн, на смартфонах та планшетах в додатках для Android та iOS. Безкоштовний доступ до TENET-TV, включно із каналом Кінофестивального телебачення, надається на період 30 днів. TENET-TV працює всюди, де є Інтернет.

«Для розвитку культури в Україна критично важливо надати якомога більшій кількості людей можливість доторкнутися до кіномистецтва», – підкреслює генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич.

Окрім того, кінофестивальне телебачення транслюватиметься на площі біля кінофестивального палацу – Одеського театру музичної комедії ім. М. Водяного та в прес-центрі. Кінофестивальне телебачення працюватиме вже третій рік. Аналогічне телебачення діє на Каннському МКФ та Берлінале.

Нагадаємо, що телекомунікаційна компанія TENET підтримує проведення ОМКФ із моменту заснування, забезпечуючи організаційний комітет сучасними послугами зв’язку, а гостей та учасників масштабної кіноподії – безкоштовним доступом в Інтернет по технології Wi-Fi.

Офіційна інформація

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.