f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Презентовано офіційний постер фільму Зази Буадзе «Червоний»

07.07.2017

Презентовано офіційний постер гостросюжетної історичної драми режисера Зази Буадзе «Червоний».

Виробництво стрічки здійснили Продюсерський центр «ІнсайтМедіа» та Одеська кіностудія за підтримки Держкіно України.

В основі сюжету стрічки – однойменний роман Андрія Кокотюхи, відзначений Міжнародним конкурсом «Коронація слова» як найкращий історичний роман 2012 року.

У головних ролях: Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц.

Події фільму мають реальну основу: повстання в концтаборах ГУЛАГу, куди з 1945 року, за вироками радянських судів, почали потрапляти вояки УПА.

Створення офіційних постерів кінострічки було доручене агентству BelkaStrelka Film Branding.

«Микола Береза ​​дуже характерний актор. Нас привабили його очі. Саме через його погляд та вираз обличчя ми намагалися донести основну ідею фільму – мужність та незламність справжнього воїна», – розповіла керівний партнер компанії BelkaStrelka Film Branding Ольга Олещенко.

Фото героя створив Роман Пашковський – один із провідних фотографів-портретистів. Саме йому вдалося зловити настрій актора, показати всю глибину драми героя. 

Персонаж Миколи Берези переживає не лише особисту драму – втрату коханої, а й драму своєї країни, волю якої він та його побратими здобували у нерівній боротьбі. В якості тла дизайнери використали оригінальну листівку УПА того часу, що додало образу достовірності та особливого настрою.

У широкий прокат стрічка вийде 24 серпня 2017 року, до Дня Незалежності України.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.