f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Телеканал «TV1000 Русское кино» позбувся «русского кино»

07.07.2017

Іноземний телеканал «TV1000 Русское кино», який внесений до переліку іноземних телеканалів, дозволених для ретрансляції в мережах українських провайдерів, змінив назву на TV 1000 World Kino, повідомляє «Детектор медіа».

6 липня 2017 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення своїм рішенням внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, замінивши назву телеканалу «TV1000 Русское кино» на TV 1000 World Kino.

Це кіноканал з «родини» Viasat, який має ліцензію британського регулятора Ofcom. До Нацради щодо зміни назви каналу звернувся правовласник – компанія Viasat World Limited.

«Йдеться про випадок, коли канал адаптує свій ефір, контент спеціально під вимоги українського законодавства», – наголосив член Нацради Сергій Костинський.

Річ у тім, що в березні Нацрада звернулася до дистриб’ютора телеканалу «TV1000 Русское кино» – компанії Viasat Ukraine – з проханням попередити мовника про необхідність усунення порушень, а саме: припинити показ заборонених в Україні фільмів. У разі невиконання цього прохання Нацрада мала наміри тимчасово припинити ретрансляцію цього каналу на території України.

Мар’яна Закусило, «Детектор медіа», 6 липня 2017 року

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН