f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Телеканал «TV1000 Русское кино» позбувся «русского кино»

07.07.2017

Іноземний телеканал «TV1000 Русское кино», який внесений до переліку іноземних телеканалів, дозволених для ретрансляції в мережах українських провайдерів, змінив назву на TV 1000 World Kino, повідомляє «Детектор медіа».

6 липня 2017 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення своїм рішенням внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, замінивши назву телеканалу «TV1000 Русское кино» на TV 1000 World Kino.

Це кіноканал з «родини» Viasat, який має ліцензію британського регулятора Ofcom. До Нацради щодо зміни назви каналу звернувся правовласник – компанія Viasat World Limited.

«Йдеться про випадок, коли канал адаптує свій ефір, контент спеціально під вимоги українського законодавства», – наголосив член Нацради Сергій Костинський.

Річ у тім, що в березні Нацрада звернулася до дистриб’ютора телеканалу «TV1000 Русское кино» – компанії Viasat Ukraine – з проханням попередити мовника про необхідність усунення порушень, а саме: припинити показ заборонених в Україні фільмів. У разі невиконання цього прохання Нацрада мала наміри тимчасово припинити ретрансляцію цього каналу на території України.

Мар’яна Закусило, «Детектор медіа», 6 липня 2017 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда