f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«2+2» показав гостросюжетний серіал «Зустрічна смуга»

07.07.2017

22 травня 2017 року на телеканалі «2+2» відбулася прем’єра 16-серійної стрічки «Зустрічна смуга» виробництва української кіностудії «Ідас Філм», інформує «Детектор медіа».

В основі сюжету серіалу – реальні історії людей, долі яких об’єднала дорога. У кожній серії – нові події та нові герої: випадкові подорожні, автомобілісти-любителі, далекобійники, таксисти, водії автобусів, маршруток, машин швидкої допомоги, експедитори, гонщики, поліцейські.

«"Зустрічною смугою" ми продовжуємо низку прем’єр українських серіалів на «2+2». А те, що в кожній серії у нас новий сюжет, дозволило залучити до роботи багато молодих і талановитих українських акторів. Особливість «Зустрічної смуги» в тому, що всі історії, якими б неймовірними вони не здавалися, взято з реального життя. Можна сказати, що герої серіалу – це кожен з нас, навіть пішоходи, адже щодня ми вирушаємо в дорогу, і навіть найбуденніший маршрут «дім – робота – дім» може принести безліч несподіваних і часто небезпечних пригод. Тому наш серіал – це ще й нагадування глядачам бути завжди пильними в дорозі», – зазначила виконавча продюсерка «2+2» та автор ідеї нового серіалу Оксана Янко-Коваленко.

Хронометраж серії: 45 хвилин. Кількість епізодів: 16.

Ідея серіалу – Оксана Янко-Коваленко, Ігор Косич. Продюсерка – Іванна Дядюра. Режисери – Олександр Тіменко, Галина Кувивчак-Сахно, Віра Яковенко.

У ролях: Катерина Кістень, Станіслав Щеткін, Віктор Бабак, Юлія Гапчук, Денис Роднянський, Тетяна Краснікова, Алла Мартинюк, Андрій Ісаєнко, Артемій Єгоров, Ксенія Ніколаєва, Поліна Снісаренко, Володимир Захарченко, Валентина Пугачова, Сергій Сміян, Любов Тищенко, Андрій Лелюх, Макар Тихомиров, В’ячеслав Хостікоєв, Ганна Тихомирова, Діана Довгань, Арсеній Зуров, Кирило Сузанський.

Сценарій: Євген Григоренко, Марина Артеменко, Марина Журавська, Микола Пазенко, Олена Зуєва, Оксана Артеменко, Олександр Рябін, Іван Тимшин, Леся Волошин. Композитор – Олег (Фагот) Михайлюта.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.