f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

PRO-ТV та «Інтер» зняли продовження серіалу «Спокуса»

07.07.2017

Компанія PRO-ТV і телеканал «Інтер» зняли другий сезон серіалу «Спокуса» («Искушение»), інформує «Детектор медіа».

Прем’єра другого сезону відбудеться восени 2017 року.

«У продовженні серіалу сюжет буде розвиватися дуже несподівано, – розказав режисер Ігор Забара. – Деякі позитивні персонажі стануть негативними, а негативні – позитивними. «Наворотів» дуже багато всього. А глядачам потрібно буде цей клубок розплутати. Я дуже радий, що ми пішли від чистої мелодрами: жанр серіалу переходить в детектив і навіть трилер. Обіцяю: буде цікаво!».

Зйомки першого і другого сезонів телевізійного серіалу «Спокуса» відбувалися без перерви. Над створенням мелодрами працювали паралельно дві знімальні команди під керівництвом режисерів Ігоря Забари і Сергія Терещука.

«У нас настільки щільний графік, що у мене відчуття, ніби ми всі живемо у величезному шикарному будинку Кумачових постійно», – зазначила виконавиця ролі Інни актриса Дарина Легейда.

«Коли ти вже відчуваєш, що скоро – фініш, відразу виникає якась нотка смутку, – розповів режисер Сергій Терещук. – Були такі важкі сцени, коли здавалося, що ми не зможемо це зняти, але все виходило. Приємно дивує самовідданість і віддача всіх, хто знаходиться на майданчику, – від акторів до освітлювачів. Всі працюють «без дурнів». Це дорогого коштує».

Прем’єра 48-серійної мелодрами «Спокуса» («Искушение») режисера Ігоря Забари, виробництвом якої займалися «Інтер» та компанія Pro-TV, відбулася 24 квітня 2017 року. Під час зйомок серіал мав робочу назву «Райдуга кохання» («Радуга любви»).

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.