f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

PRO-ТV та «Інтер» зняли продовження серіалу «Спокуса»

07.07.2017

Компанія PRO-ТV і телеканал «Інтер» зняли другий сезон серіалу «Спокуса» («Искушение»), інформує «Детектор медіа».

Прем’єра другого сезону відбудеться восени 2017 року.

«У продовженні серіалу сюжет буде розвиватися дуже несподівано, – розказав режисер Ігор Забара. – Деякі позитивні персонажі стануть негативними, а негативні – позитивними. «Наворотів» дуже багато всього. А глядачам потрібно буде цей клубок розплутати. Я дуже радий, що ми пішли від чистої мелодрами: жанр серіалу переходить в детектив і навіть трилер. Обіцяю: буде цікаво!».

Зйомки першого і другого сезонів телевізійного серіалу «Спокуса» відбувалися без перерви. Над створенням мелодрами працювали паралельно дві знімальні команди під керівництвом режисерів Ігоря Забари і Сергія Терещука.

«У нас настільки щільний графік, що у мене відчуття, ніби ми всі живемо у величезному шикарному будинку Кумачових постійно», – зазначила виконавиця ролі Інни актриса Дарина Легейда.

«Коли ти вже відчуваєш, що скоро – фініш, відразу виникає якась нотка смутку, – розповів режисер Сергій Терещук. – Були такі важкі сцени, коли здавалося, що ми не зможемо це зняти, але все виходило. Приємно дивує самовідданість і віддача всіх, хто знаходиться на майданчику, – від акторів до освітлювачів. Всі працюють «без дурнів». Це дорогого коштує».

Прем’єра 48-серійної мелодрами «Спокуса» («Искушение») режисера Ігоря Забари, виробництвом якої займалися «Інтер» та компанія Pro-TV, відбулася 24 квітня 2017 року. Під час зйомок серіал мав робочу назву «Райдуга кохання» («Радуга любви»).

За інформацією «Детектора медіа»

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда