f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Film.ua та канал «Україна» зняли мелодраму «В останній раз прощаюся»

07.07.2017

Відбулися зйомки мелодрами «В останній раз прощаюся» спільного виробництва Film.ua та телеканалу «Україна», інформує «Детектор медіа».

Режисером картини виступив Андрій Черних («Лист очікування», «Так далеко так близько»).

«Мені цікаво знімати справжнє жіноче кіно, коли всередині все набагато складніше, ніж здається з боку. «В останній раз прощаюся» – історія про любов, якої не поспішаєш зусиллям волі швидше роздобути, але яку терпляче чекаєш і віриш, що вона неодмінно прийде», – розповів пан Черних.

Головні ролі у фільмі виконали Ксенія Роменкова, Костянтин Самоуков, Валерія Ходос, Міла Сивацька, Марія Трепікова, і Андрій Федінчік.

«Проект мені дорогий і цікавий закладеною в ньому ідеєю щастя, яке іноді здається недосяжним, але якщо вірити і чекати, ти обов'язково отримаєш те, що хочеш. Мені подобається цілеспрямованість моєї героїні, те, що вона всього може досягти самостійно, імпонує її віра в щасливе майбутнє», – зазначила актриса Ксенія Роменкова.

Зйомки фільму відбувалися в Києві, частину сцен знімали на березі Десни. Прем'єра мелодрами відбудеться восени 2017 року в ефірі телеканалу «Україна».

За інформацією «Детектора медіа»

28 травня, вівторок, Червоний зал ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

27 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

26 травня, неділя, Червоний за ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ