f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Пес» став найпопулярнішим серіалом 2017-го серед чоловіків

06.07.2017

Другий сезон українського детективного телесеріалу «Пес», показ якого завершився 23 травня 2017 року на телеканалі ICTV, очолив рейтинг найпопулярніших серіалів 2017 року серед чоловіків, інформує пресова служба телеканалу.

Частка перегляду за аудиторією «Чоловіки 50+» склала 13,7%. За комерційною аудиторією «18-54, 50+» фільм став кращою серіальною прем'єрою весни 2017-го.

Протягом усього показу другого сезону телесеріал «Пес» демонстрував вражаючі результати, здобувши абсолютне лідерство слоту 21.30–22.30 протягом всього показу. І кожна серія потрапляла у ТОП-10 програм за день.

Загалом другий сезон телесеріалу «Пес» подивилися 20,5 млн. телеглядачів.

Нагадаємо, продовження історії про собаку-сищика стартувало на телеканалі ICTV 12 квітня 2017 року.

Телевізійний серіал «Пес» було знято в Україні на замовлення ICTV компанією PRO TV.

Продюсери фільму – Віктор Приходько і Артем Приходько, режисери – Микола Каптан та Ігор Забара. Головні ролі виконали Нікіта Панфілов, Ольга Олексій, Андрій Самінін, Михайло Жонін і зірка серіалу – вівчарка Граф.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.