f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«1+1 медіа» стала дистриб’ютором каналів Bolt, Star Family та Star Cinema в Україні

06.07.2017

Група компаній «1+1 медіа» підписала партнерську угоду з компаніями Film.ua та Star Media про ексклюзивну дистрибуцію каналів Bolt, Star Family та Star Cinema, повідомляє «Детектор медіа».

Таким чином, з 1 червня 2017 року до складу існуючої дистрибуційної пропозиції медіагрупи увійшли орієнтований на чоловічу аудиторію канал Bolt, канал для сім’ї Star Family та кіноканал Star Cinema, які доступні на супутникових платформах, у кабельних та IPTV-мережах.

Партнерська угода надає «1+1 медіа» ексклюзивне право бути представником каналів на ринку Pay TV та укладати ліцензійні угоди на ретрансляцію їх сигналу з мережами провайдерів від свого імені.

«Дотримуючись принципів стратегії розвитку дистрибуції "1+1 медіа", співпраця з цими каналами розширить та посилить дистрибуційне портфоліо "1+1 медіа" і наблизить нас до основної мети − стати гравцем №1 на ринку Pay TV України», − прокоментував угоду директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення «1+1 медіа» Андрій Мальчевський.

«Синергія Star Media, міжнародного виробника фільмів та серіалів, з "1+1 медіа", великим гравцем ринку платного телебачення, є без сумніву важливим кроком як для нас, так і для телеглядача. Ми впевнені в тому, що подібне стратегічне партнерство приведе Star Media до створення нового контенту, виключно для ринку платного телебачення», – сказав генеральний продюсер ТБ-каналів Star Media Олексій Шульдешов.

«На наших телеканалах ми зібрали найкращі фільми та серіали за останні роки. Ми впевнені, що співпраця з командою "1+1 медіа" дозволить максимально розширити коло наших глядачів і якісно вплине на ринок платного телебачення в цілому», – прокоментував директор з управління та координації платних каналів і діджитал контенту групи Film.ua Віктор Шкробот.

За інформацією «Детектора медіа»

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН