f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«1+1 медіа» стала дистриб’ютором каналів Bolt, Star Family та Star Cinema в Україні

06.07.2017

Група компаній «1+1 медіа» підписала партнерську угоду з компаніями Film.ua та Star Media про ексклюзивну дистрибуцію каналів Bolt, Star Family та Star Cinema, повідомляє «Детектор медіа».

Таким чином, з 1 червня 2017 року до складу існуючої дистрибуційної пропозиції медіагрупи увійшли орієнтований на чоловічу аудиторію канал Bolt, канал для сім’ї Star Family та кіноканал Star Cinema, які доступні на супутникових платформах, у кабельних та IPTV-мережах.

Партнерська угода надає «1+1 медіа» ексклюзивне право бути представником каналів на ринку Pay TV та укладати ліцензійні угоди на ретрансляцію їх сигналу з мережами провайдерів від свого імені.

«Дотримуючись принципів стратегії розвитку дистрибуції "1+1 медіа", співпраця з цими каналами розширить та посилить дистрибуційне портфоліо "1+1 медіа" і наблизить нас до основної мети − стати гравцем №1 на ринку Pay TV України», − прокоментував угоду директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення «1+1 медіа» Андрій Мальчевський.

«Синергія Star Media, міжнародного виробника фільмів та серіалів, з "1+1 медіа", великим гравцем ринку платного телебачення, є без сумніву важливим кроком як для нас, так і для телеглядача. Ми впевнені в тому, що подібне стратегічне партнерство приведе Star Media до створення нового контенту, виключно для ринку платного телебачення», – сказав генеральний продюсер ТБ-каналів Star Media Олексій Шульдешов.

«На наших телеканалах ми зібрали найкращі фільми та серіали за останні роки. Ми впевнені, що співпраця з командою "1+1 медіа" дозволить максимально розширити коло наших глядачів і якісно вплине на ринок платного телебачення в цілому», – прокоментував директор з управління та координації платних каналів і діджитал контенту групи Film.ua Віктор Шкробот.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.