f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ЗМІ запрошено на знімальний майданчик фільму «Фокстер & Макс»

04.07.2017

4 липня 2017 року, о 17:00 компанія Pronto Film запрошує ЗМІ відвідати знімальний майданчик фільму Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» на «Арт-заводі Платформа».

Фільм створюють за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Пригодницьке фентезі «Фокстер & Макс» – це фільм про 12-річного хлопчика Макса, який виявляє, що намальоване ним графіті собаки оживає у вигляді пса нано-робота із суперможливостями. Але тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, що не зупиниться ні перед чим, щоб заволодіти нано-технологією, яка випадково опинилася у школяра.

Протягом фільму школяр та інші герої стрічки потрапляють у вир пригод. Тут і втечі, і перегони, і зустріч з технологіями майбутнього. Картина торкається важливих тем родинних цінностей та стосунків між батьками і дітьми.

На знімальному майданчику журналісти зможуть взяти інтерв’ю у продюсерів фільму, режисера, акторів, поспілкуватися з головою Державного агентства України з питань кіно Пилипом Іллєнком та з учасниками знімальної групи. Представники ЗМІ побачать цікаві атмосферні зйомки із залученням головних героїв стрічки та понад ста акторів масових сцен, а також зазирнуть за лаштунки створення сучасного якісного українського фільму для всієї родини.

Анатолій Матешко відомий глядачам як режисер дитячого мюзиклу «Трубач», серіалу «День народження Буржуя», військової драми «Полон» («Captum») та інших фільмів та серіалів.

Попередня акредитація та додаткова інформація: Ірина Шварцблат, foxterandmax@gmail.com.

Офіційна інформація

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда