f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Оголошено програму Film Industry Office 8-го ОМКФ

04.07.2017

Оголошено програму заходів секції Film Industry Office 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, спрямованих на підтримку і розвиток української індустрії кіно, що відбудуться з 18 до 21 липня 2017 року.

18 липня, вівторок

14:00–15:30

DOCS IN PROGRESS

Презентація найцікавіших українських документальних фільмів на стадії виробництва за версією Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Автор(к)и представляють свої проекти професійній аудиторії.

Доповідачі:

  • Дар’я Бассель, програмерка Docudays UA
  • Вікторія Лещенко, програмерка Docudays UA
  • Олексій Радинський, режисер
  • Люба Кнорозок, продюсерка
  • Катерина Горностай, режисерка
  • Вікторія Хоменко, продюсерка
  • Вадим Ільков, режисер
  • Юлія Сердюкова, продюсерка
  • Олександр Течинський, режисер

15:30–16:30

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Програма “Креативна Європа” (МЕДІА): можливості для культурних, мистецьких та аудіовізуальних галузей в Україні 

ТЕМА: “Креативна Європа” як інструмент: досвід Чеської Республіки.

Доповідачі:

  • Павліна Каландрова, “Креативна Європа” у Чехії — МЕДІА
  • Юлія Федів, Керівник правління “Креативної Європи” в Україні

16:30-17:30

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Асоціація Кіноіндустрії України: її бачення майбутнього кіногалузі

Доповідачі:

  • Анастасiя Буковська, продюсерка, Family Production
  • Володимир Яценко, продюсер, Limelite
  • Наталія Лібет, продюсерка, ESSE Production House

Коктейльна вечірка від Асоціації Кіноіндустрії України

20:00 – коктейль від кінофестивалю Cottbus за підтримки Федеральної Республіки Німеччина та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у Il Decameron Clubhouse Odessa

19 липня, середа

10:30–12:00

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ

“Кіно та незалежні кінофестивалі: джерело “множинних” вигод для суспільного дискурсу”, за підтримки Федеральної Республіки Німеччина та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, у співпраці із МКФ у Коттбусі.

Модератор Бернд Будер – програмний директор Кінофетивалю Cottbus

Учасники:

  • Самайя Асґарова – голова Відділу міжнародних справ, Баку
  • Вірґіліу Марґінеану – директор OWH Studio, президент FIFD CRONOGRAF
  • Ана Чконія – програмна координаторка Тбіліського міжнародного кінофестивалю
  • Евгеній Ґінділіс – продюсер
  • Ігор Сукманов – програмний директор Мінського міжнародного кінофестивалю “Лістапад”
  • Вааґн Хачтарян – кінорежисер, програмний директор Єреванського міжнародного кінофестивалю “Золотий абрикос”
  • Юлія Сінькевич – Генеральний продюсер ОМКФ

11:30 – реєстрація
12:00–14:00

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Міжнародні практики підвищення ефективності в кіноіндустрії та інших творчих сферах 

Тези:

  • Напрямки консалтингу.
  • Критерії участі.
  • Огляд діяльності та результати грантової програми в Україні (починаючи з 2010 року).
  • Фінансування від ЄБРР.
  • Ініціатива EU4Business – відкриття центрів підтримки бізнесу у 15 регіонах України.

Модератор

  • Ірина Соловей – стратегиня з розвитку спільнот, президентка громадської організації “Garage Gang”, співзасновниця платформи соціальних інновацій “Велика Ідея”.

Спікери:

  • Катерина Рігг – Провідний Менеджер, Консультації для малого бізнесу, Україна, Група з фінансування та розвитку МСБ.
  • Френк Ханніган – Координатор групи, Творчі індустрії, Міжнародна дорадча група, ЄБРР.

Lunch from EBRD

15:00–17:00

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ / ПІТЧИНГ СЕРІАЛІВ

Пітчинг серіалів Центральної та Східної Європи ScripTeast

17:00–17:30

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Українська Кіноакадемія. Программа діяльності на 2017–2018 роки

Доповідачі:

  • Вікторія Тігіпко, засновник та керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures, президент Одеського міжнародного кінофестивалю, Голова Наглядової Ради Української Кіноакадемії
  • Анна Мачух, виконавчий директор Української Кіноакадемії, Директор зі стратегічного розвитку ОМКФ
  • Юлія Сінькевич, член Наглядової Ради Української Кіноакадемії, Генеральний продюсер ОМКФ
  • Алік Шпилюк, арт-директор Української Кіноакадемії та Національної Кінопремії, Програмний консультант ОМКФ

Прийом Української Кіноакадемії

20 липня, четвер

11:00–13:00

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Балтійський фокус: Презентація можливостей співпраці із Латвією, Литвою та Естонією, Проекти Прибалтики Work in progress

Учасники:

  • Довіле Бутноріюте – Національний центр кіно Латвії / Голова відділу промоції фільмів, інформації та історії
  • Аудріюс Курпевіціюс – Національний центр кіно Латвії / Голова Відділу кіновиробництва
  • Еда Коппел – Інститут кіно Естонії / Голова відділу маркетингу
  • Діта Рієтіма – директорка Національного центру кіно Литви

14:00–18:00

ПІТЧИНГ / PITCHING

Конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва або у копродукції з Україною у підготовчому періоді, призначених для кінотеатрального прокату.

Пітчинг-консультант:

  • Мартіна Блєйс

Модератор:

  • Сімоне Бауманн

Журі:

  • Ґійом Кало – головний менеджер, Фестиваль європейського кіно “Дез Арк”, Франція
  • Марек Розенбаум – продюсер, Ізраїль
  • Ґійом де Сей – продюсер, Arizona Production, Франція
  • Маріт ван ден Елшут – Роттердамський міжнародний кінофестиваль, Нідерланди
  • Амра Баскіч Камо – Сараєвський міжнародний кінофестиваль, Боснія і Герцеговина
  • Ребекка Ґаррідо – продюсерка, Manderlay Films, Німеччина
  • Карстен Штьотер – продюсер, Rohfilm Gmbh, Німеччина 

21 липня, п'ятниця

11:00–13:00

WORK IN PROGRESS

Презентація фільмів українського виробництва або копродукції з Україною на фінальній стадії виробництва

Модератор:

  • Мартін Блейні, лектор Школи Кінокритиків, Німеччина

Журі:

  • Кейко Фунато – CEO, відділ продажів та закупівель, Alpha Violet, Франція
  • Єва Бояновська – координаторка роботи з фестивалями, New Europe Film Sales, Польща
  • Марі-П'єр Валль – відділ закупівель, Wild Bunch, Франція
  • Хайно Декерт – продюсер, дистрибьютор, Deckert Distribution, Німеччина
  • Лоран Даніелу – владелец, Loco Films, Франція

14:00–15:00

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Державне агентство України з питань кіно

19:00

Церемонія нагородження / Прийом Film Industry office

Офіційна інформація

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН