f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Збільшено розмір нагороди для переможців Національного конкурсу 8-го ОМКФ

04.07.2017

20 червня 2017 року відбулася перша прес-конференція 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, під час якої стало відомо, що розмір грошової винагороди для переможців Національного конкурсу збільшено удвічі.

Т. в. о. голови правління АТ «ТАСКОМБАНК» Катерина Мелеш привітала команду, організаторів і учасників з проведенням вже 8-го Одеського кінофестивалю і зазначила, що підтримка проектів в галузі кінематографу завжди займала особливе місце в соціальній місії банку.

«Просування українського кіно ніколи не втратить своєї актуальності. Ми завжди говоримо про те, що кіно — не тільки мистецтво, а й імідж держави. Тому приємно відзначити, що за роки свого існування Одеський кінофестиваль перетворився у чи не головний авторитетний і професійний майданчик, на якому зустрічаються українські та закордонні кінематографісти, де стає популярним інтелектуальне кіно, де демонструються ексклюзивні кінопрем'єри від найкращих режисерів сучасного кінематографа», — зазначила Катерина Мелеш.

«Ми раді і пишаємося тим, що вже вісім років поспіль маємо можливість бути причетними до цієї яскравої події, яка з кожним роком збирає все більшу кількість учасників і гостей з різних країн світу», — додала вона і повідомила, що винагорода від «ТАСКОМБАНКУ» для переможців Національного конкурсу збільшено у два рази: «Нагорода за найкращий український повнометражний фільм складе 100 тисяч гривень, за найкращий український короткометражний фільм — 50 тисяч гривень, за найкращу акторську роботу — 50 тисяч гривень».

Катерина Мелеш висловила впевненість, що 8-й Одеський кінофестиваль подарує не тільки дев'ять днів надзвичайної атмосфери свята кіно, а й також відкриє нові імена і сторінки українського кіномистецтва.

Одеський кінофестиваль проходитиме з 14 по 22 липня 2017 року.

За офіційною інформацією

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.